اولین و بزرگترین پایگاه خبری شهرستان بانه

بازدید مدیرکل دفتر آموزش متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش از مرکز شبانه روزی دخترانه کوثر بانه

صبح امروز مدیرکل دفتر آموزش متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش با حضور در شهرستان بانه از مرکز شبانه روزی دخترانه کوثر این شهرستان بازدید نمودند.

 

 

به گزارش بانه نیوز؛ صبح امروز سه‌شنبه ۱۴ آبان ماه ۹۸، “مرضیه مسگرزاده” مدیرکل دفتر آموزش متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش به اتفاق “خضری” مدیر آموزش و پرورش بانه، معاون آموزش متوسطه و تعدادی از کارشناسان مدیریت آموزش و پرورش بانه، از دبیرستان شبانه روزی دوره اول دخترانه کوثر سبدلوی شهرستان بانه بازدید نمودند.

“مسگرزاده” در جمع عوامل اجرایی و معلمان آموزشگاه، ضمن اظهار رضایت از وضعیت آموزشی و پرورشی این مرکز، از عوامل دست اندرکار خواست با همیاری و همکاری هم در جهت حل مشکلات و کمبود های موجود گام بردارند .

وی وجود معلمان دلسوز و متعهد را از ظرفیت های مهم آموزش و پرورش شهرستان بانه عنوان کرد و افزود: معلم در مجله عمر دانش آموزان نقش خود را حک می کند و چشم امید وزارتخانه به معلمان است. ما نیز به کمبودها و نداشته ها واقف هستیم ، اما تنگناها و مشکلاتی نیز وجود دارد که تلاش می کنیم این مشکلات نیز برطرف گردند.

“رضا خضری” مدیر آموزش و پرورش بانه هم در این بازدید ضمن ارایه گزارشی از وضعیت آموزش و پرورش شهرستان، تلاش در جهت افزایش سطح پوشش تحصیلی دانش آموزان، خصوصا دانش آموزان دختر را، از اولویت های کاری آموزش و پرورش شهرستان عنوان کرد و بر مساعدت مسئولین و دست اندرکاران در جهت مرتفع نمودن عمده ترین نیاز های شهرستان که همانا کمبود نیروی انسانی و فضای آموزشی است، تأکید کرد .

در پایان  قسمت های مختلف مرکز مانند خوابگاه دانش آموزی، سلف سرویس، انبار مواد غذایی و… مورد بازدید قرار گرفت.

 

انتهای خبر/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.