اولین و بزرگترین پایگاه خبری شهرستان بانه

افتتاح دفتر انجمن سینما جوان در بانه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بانه از افتتاح دفتر انجمن سینما جوانان در این شهرستان خبر داد و گفت: این نخستین دفتر انجمن سینما جوان استانی است که روز یکشنبه ۱۰ آذر ماه جاری با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در مجتمع سیدجمال الدین اسدآبادی بانه افتتاح خواهد شد.

حمیدرضا خوشبخت در گفتگویی اظهار کرد: انجمن سینما جوان به واسطه وجود هنرمندان نام آور و اهمیت سینما در مباحث فرهنگی و هنری و اثرگذاری وسیع آن، همواره مورد توجه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان بوده است.
وی با بیان اینکه ۴۶ نفر فیلم ساز و ۳۱ هنرمند عکاس بانه ای در شهرستان بانه فعالیت می کنند، عنوان کرد: شهرستان بانه این ظرفیت را در حوزه فیلم و عکس را داشت که صاحب دفتر مستقل انجمن سینما جوان باشد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بانه ادامه داد: این دفتر با هدف آموزش هنر هفتم به علاقه مندان در مساحتی ۵۰ متر مربع و در دو اتاق شامل دفتر انجمن و کلاس آموزشی پیش بینی شده است.
خوشبخت با بیان اینکه بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال برای راه اندازی این دفتر اختصاص یافته است، افزود: با راه اندازی این دفتر هنرمندان فیلم ساز بانه ای می توانند مجوز تولید فیلم کوتاه خود را از این دفتر دریافت کنند.
دفتر انجمن سینما جوانان شهرستان بانه روز یکشنبه ۱۰ آذر ماه جاری با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و اهالی فرهنگ و هنر در مجتمع سیدجمال الدین اسدآبادی بانه افتتاح می شود.

ارشاد اسلامی
انتهای خبر/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.