آخرین مهلت ثبت‌نام ودیعه‌گذاران حج تمتع در کردستان

هاشم ناظمی‌جلال‌، مدیرکل حج و زیارت استان کردستان، در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، میزان سهمیه استان کردستان در حج تمتع سال آینده را ۹ کاروان دانست و اظهار کرد: از این تعداد ۳ کاروان مربوط به سنندج، کامیاران و دیواندره، ۲ کاروان مریوان و سروآباد، یک کاروان سقز، یک کاروان بانه، یک کاروان بیجار […]


هاشم ناظمی‌جلال‌، مدیرکل حج و زیارت استان کردستان، در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، میزان سهمیه استان کردستان در حج تمتع سال آینده را ۹ کاروان دانست و اظهار کرد: از این تعداد ۳ کاروان مربوط به سنندج، کامیاران و دیواندره، ۲ کاروان مریوان و سروآباد، یک کاروان سقز، یک کاروان بانه، یک کاروان بیجار و یک کاروان قروه و دهگلان هستند.

وی افزود: از کاروان‌های حجاج حج تمتع استان کردستان هشت کاروان اهل تسنن و یک کاروان اهل تشیع هستند که در ماه ذی‌الحجه سال آینده به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

مدیرکل حج و زیارت استان کردستان با اشاره به آغاز ثبت‌نام ودیعه‌گذاران حج تمتع از ۹ اسفندماه بیان کرد: ودیعه‌گذارانی که تاریخ فیش‌های آن‌ها ۸۶/۱/۳۱ بوده است، می‌توانند نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی آخرین مهلت ثبت‌نام ودیعه‌گذاران حج تمتع سال آینده را فردا، ۲۱ اسفندماه ذکر و عنوان کرد: امسال یک هزار و ۳۱۵ نفر از مردم استان کردستان عازم حج تمتع می‌شوند.

ناظمی‌جلال اعلام کرد: در صورتی که تا پایان تاریخ مهلت ثبت‌نام، ظرفیت کاروان‌های کردستان تکمیل نشود به ودیعه‌گذارانی که تاریخ فیش‌های آن‌ها تا ۸۶/۲/۱۵ باشد، فرصت برای ثبت‌نام جدید داده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام هم به صورت اینترنتی و هم از طریق دفاتر حج و زیارت استان صورت می‌گیرد، یادآور شد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از مردم استان کردستان درخواست داریم تا کارهای ثبت‌نام خود را از طریق اینترنت و در منزل به انجام برسانند.

انتهای پیام