احتمال آبگرفتگی موقت در نواحی غربی و جنوبی کردستان وجود دارد

ایسنا/کردستان کارشناس هواشناسی استان کردستان اعلام کرد که از عصر امروز بارش‌ها در نواحی غربی و جنوبی استان شدت می‌یابد که احتمال آبگرفتگی موقت در شهرهای مریوان، سروآباد، سنندج و کامیاران وجود دارد. خسرو سیف پناهی شعبانی در گفت گو با ایسنا، با اشاره به آخرین تحلیل نقشه‌های هواشناسی اظهار کرد: از دیروز جمعه بارش‌ها […]ایسنا/کردستان کارشناس هواشناسی استان کردستان اعلام کرد که از عصر امروز بارش‌ها در نواحی غربی و جنوبی استان شدت می‌یابد که احتمال آبگرفتگی موقت در شهرهای مریوان، سروآباد، سنندج و کامیاران وجود دارد.

خسرو سیف پناهی شعبانی در گفت گو با ایسنا، با اشاره به آخرین تحلیل نقشه‌های هواشناسی اظهار کرد: از دیروز جمعه بارش‌ها در سطح استان شروع شده که در مریوان ١۵ میلی متر، بانه ١۲، کامیاران ١۰، سروآباد ۹، سقز ۷ و سنندج ۴ میلیمتر بارش ثبت شده است.

وی افزود: از عصر امروز بارش‌ها در نواحی غربی و جنوبی استان شدت می‌یابد که احتمال آبگرفتگی موقت در شهرهای مریوان، سروآباد، سنندج و کامیاران وجود دارد.

کارشناس هواشناسی استان کردستان با بیان اینکه از روز یکشنبه تا سه‌شنبه بارش‌ها پراکنده و محدود به نواحی غربی استان است تصریح کرد: از روز چهارشنبه موج بارشی جدید و تقریبا خوبی آسمان استان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و به صورت میانگین ۲۰ تا ۳۰ میلیمتر بارش پیش‌بینی می‌شود.

وی عنوان کرد: از لحاظ دمایی تا پایان هفته جاری تغییرات محسوسی نخواهیم داشت.

سیف پناهی شعبانی در پایان با اشاره به اینکه زرینه با یک درجه سانتیگراد و سلین با ۲١ درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین ایستگاه‌های استان بوده است یادآور شد: دمای هوای سنندج با کمینه ۶ درجه و بیشینه ١۸ درجه سانتیگراد در شبانه روز گذشته به ثبت رسیده است.

انتهای پیام