مدیر منطقه میان دو آب

ارسال بیش از ۵۰ میلیون لیتر فرآورده‌های نفتی از منطقه میاندوآب به منطقه همجوار

در مجموع بیش از ۵۰ میلیون لیتر بنزین، نفتگاز و نفت سفید از انبار نفت شهید مهدی باکری منطقه میاندوآب به منطقه همجوار کردستان از ابتدای سال جاری ارسال شده است.

مدیر منطقه با بیان این خبر گفت: بر اساس سیاست‌های ابلاغی از ستاد شرکت ملی پخش و ظرفیت‌های موجود در انبار نفت منطقه کردستان جهت ذخیره‌سازی مطلوب فرآورده در این منطقه، در مجموع بیش از ۵۰ میلیون لیتر انواع فرآورده (بنزین، نفتگاز و نفت سفید) به مبادی ذیربط در این استان ارسال شده است.

داود فعال‌پور افزود: منطقه میاندوآب با داشتن ۱۵۴ دستگاه نفت‌کش فعال علاوه بر تأمین سوخت مورد نیاز شهرستان‌های جنوب استان آذربایجان غربی و تعامل دوسویه با بخش حمل و نقل منطقه کردستان، عهده‌دار تأمین سوخت مورد نیاز شهرستان‌های سقز، بانه و همچنین ارسال فرآورده بنزین جهت ذخیره‌سازی در انبار نفت منطقه کردستان است.

فعال‌پور ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت شبانه‌روزی رانندگان نفت‌کش‌ها، پیمانکاران و شرکت‌های حمل‌ و نقل منطقه برای تأمین به موقع و مطلوب انواع فرآورده‌های نفتی، خاطرنشان کرد: مدیریت یکپارچه و منسجم با بهره‌گیری از منابع انسانی کارا در راستای پیشبرد اهداف و دستورالعمل‌های جاری شرکت و به کارگیری حداکثر توان برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و هم‌وطنان در اولویت کاری قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه بیشترین میزان ارسال فرآورده مربوط به نفتگاز بوده، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون، حدود ۲۵ میلیون لیتر نفتگاز، چهار میلیون لیتر نفت سفید و نزدیک به ۲۱ میلیون لیتر بنزین موتور توسط دو هزار و ۴۹۸  دستگاه نفتکش به شهرستان‎های سقز، بانه و انبار نفت سنندج در استان کردستان ارسال شده است.

مدیر منطقه میاندوآب گفت: با برنامه‌ریزی‌های دقیق و منسجم در بخش‌های مختلف ستادی و عملیاتی در منطقه میاندوآب، هیچ مشکلی در تأمین سوخت مورد نیاز بخش‌های مختلف حمل و نقل، کشاورزی، صنعتی در جنوب استان آذربایجان غربی نداریم.

انتهای خبر/