مدیر منطقه میاندوآب

ارسال بیش از ۵۰ میلیون لیتر فرآورده های نفتی از منطقه میاندوآب به منطقه همجوار

از ابتدای سال جاری در مجموع بیش از 50 میلیون لیتر فرآورده بنزین،نفتگاز و نفت سفید از انبار نفت شهید مهدی باکری منطقه میاندواب به منطقه همجوارکردستان ارسال شده است.

ارسال بیش از ۵۰ میلیون لیتر فرآورده های نفتی از منطقه میاندوآب به منطقه همجوار

از ابتدای سال جاری در مجموع بیش از ۵۰ میلیون لیتر فرآورده بنزین،نفتگاز و نفت سفید از انبار نفت شهید مهدی باکری منطقه میاندواب به منطقه همجوارکردستان ارسال شده است.

مدیر منطقه داود فعال پور گفت: براساس سیاست های ابلاغی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و ظرفیت های موجود در انبار نفت منطقه کردستان جهت ذخیره سازی مطلوب فرآورده بنزین در این منطقه، در مجموع بیش از ۵۰ میلیون لیتر انواع فرآورده (بنزین، نفتگاز و نفت سفید) به مبادی ذیربط در این استان ارسال شده است .

منطقه میاندوآب با داشتن ۱۵۴ دستگاه نفتکش فعال علاوه بر تامین سوخت مورد نیاز شهرستانهای هشت شهر جنوب استان آذربایجان غربی و تعامل دوسویه با بخش حمل ونقل منطقه کردستان عهده دار تامین سوخت مورد نیازشهرستانهای سقز، بانه وهمچنین اسال فرآورده بنزین جهت ذخیره سازی فرآورده بنزین را به انبار نفت منطقه کردستان دارد.

“فعال پور” ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت شبانه روزی رانندگان تلاشگر نفت‌کش ها، پیمانکاران و شرکت‌های حمل‌ونقل منطقه در تامین بموقع ومطلوب انواع فرآورده های نفتی،خاطرنشان کرد: مدیریت یکپارچه و منسجم با بهره گیری از منابع انسانی کارا، در جهت پیشبرد اهداف و دستورالعمل های جاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران وبکار گیری حداکثرسازی توان جهت ارسال بموقع فرآورده به دیگر مناطق را دراولویت کاری خود قرار داده و با تمام قدرت به پیش می رود.

وی با اشاره به اینکه بیشترین میزان ارسال مربوط به فرآورده نفتگاز بوده، اظهار داشت: در بازه زمانی سال جاری، حدود ۲۵ میلیون لیتر نفتگاز، ۴ میلیون لیتر نفت سفید ونزدیک به ۲۱ میلیون لیتر بنزین موتور توسط ۲۴۹۸ دستگاه نفتکش به شهرستانهای سقز، بانه وانبار نفت سنندج در استان کردستان ارسال شده است.

.فعال پور در پایان خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی های منسجم انجام شده در بخش های مختلف ستادی و عملیاتی در منطقه میاندوآب هیچ کمبود و مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز بخشهای مختلف حمل و نقل و کشاورزی و صنعتی و… در سطح جنوب استان آذربایجان غربی نداریم.