اصناف غیر ضروری برای تامین مایحتاج مردم باید تعطیل شوند

به گزارش  خبرنگار مهر بختیار خلیقی شامگاه سه شنبه در جریان بازدید از بازار شهر سنندج با همراهی نمایندگان دانشگاه‌علوم‌پزشکی و فرماندهی انتظامی کردستان، اظهار کرد: در راستای عمل به مصوبه ستاد مقابله با کرونا استان کردستان تمامی اصناف و بازاریان تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل خواهد بود. وی ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و […]به گزارش  خبرنگار مهر بختیار خلیقی شامگاه سه شنبه در جریان بازدید از بازار شهر سنندج با همراهی نمایندگان دانشگاه‌علوم‌پزشکی و فرماندهی انتظامی کردستان، اظهار کرد: در راستای عمل به مصوبه ستاد مقابله با کرونا استان کردستان تمامی اصناف و بازاریان تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل خواهد بود.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با هماهنگی اتاق اصناف استان تمام اصناف و بازاریانی که در این روزها فعالیت آنها نیاز نیست باید تعطیل شوند.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان یادآور شد: ما تا کنون با استفاده از روش‌های مختلف از جمله هشدار و تذکر خواستار تعطیلی اصناف غیر ضرور در سطح استان کردستان به ویژه شهرستان سنندج بود ه ایم.

وی گفت: با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا و همچنین هشدار های صورت گرفته در این راستا از این پس با استفاده از مجاری قانونی با اصناف و بازاریان ای که همچنان فعالیت بکنند برخورد می شود.

خلیقی ضمن اشاره به اینکه هم اکنون در استان کردستان هیچگونه مشکلی در راستای تأمین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم وجود ندارد، گفت: با اقدامات صورت گرفته و پیش‌بینی‌های لازم کالاهای مورد نیاز مردم در سطح استان تامین شده و ما در این راستا هیچ‌گونه مشکل و کمبودی نداریم.