اعلام برندگان مسابقه اینترنتی «بیانیه گام دوم انقلاب» در کردستان

به گزارش ایکنا از کردستان، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان، مدیرکل‌ تبلیغات اسلامی استان کردستان، در آیین قرعه‌کشی این مسابقه اینترنتی اظهار کرد: مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه امسال برگزار شد و مورد استقبال مردم قرار […]


به گزارش ایکنا از کردستان، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان، مدیرکل‌ تبلیغات اسلامی استان کردستان، در آیین قرعه‌کشی این مسابقه اینترنتی اظهار کرد: مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه امسال برگزار شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این مسابقه در قالب ۲۰ سوال به صورت اینترنتی برگزار شد، افزود: سؤالات مسابقه از متن بیانیه گام دوم انقلاب طراحی شده بود.

مدیرکل‌ تبلیغات اسلامی استان کردستان بیان کرد: در این مسابقه که ویژه ساکنان استان کردستان بود، حدود یک‌هزار نفر شرکت کردند و پس از بررسی‌‌های انجام شده ۴۱۰ نفر موفق شدند پاسخ تمامی سوالات را به صورت کامل ارائه دهند.

وی اعلام کرد: ترویج بیانیه گام دوم انقلاب و آشنایی جوانان با پیام مقام معظم رهبری در این بیانیه از جمله اهداف برگزاری مسابقه اینترنتی بیانیه گام دوم انقلاب بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با اشاره به اینکه از بین ۴۱۰ نفر برگزیده مسابقه اینترنتی یاد شده به ۲۰ نفر از افراد به قید قرعه هدایایی اهدا شد، یادآور شد: در طول سال مسابقات اینترنتی مختلفی از طریق سایت تبیان کردستان برای علاقه‌مندان برگزار شده است.

انتهای پیام