اعمال محدودیت در پارک‌های کردستان در روز ۱۳ فروردین

ایسنا/کردستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، بهره گیری از توان سمن ها، احزاب، گروه ها و رسانه ها را راهکاری مناسب در مقابله با شیوع کرونا در استان عنوان کرد. حسین خوش اقبال در جلسه ویدئو کنفرانس معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با معاونین سیاسی استانداریها که با موضوع بررسی طرح فاصلهگذاری […]ایسنا/کردستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، بهره گیری از توان سمن ها، احزاب، گروه ها و رسانه ها را راهکاری مناسب در مقابله با شیوع کرونا در استان عنوان کرد.

حسین خوش اقبال در جلسه ویدئو کنفرانس معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با معاونین سیاسی استانداریها که با موضوع بررسی طرح فاصلهگذاری اجتماعی دستورکار کاهش زنجیره شیوع کرونا، برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه در کردستان ۵۴۰ سمن فعال داریم از توان آن‌ها برای مقابله با شیوع کرونا استفاده کردیم که کارکرد خوبی داشته است. 

وی استفاده از توان سمنها، احزاب، گروهها و رسانهها را در کنار اطلاعرسانیهای صدا و سیما، راهکاری مناسب در مقابله با شیوع کرونا در استان عنوان کرد. 

خوش اقبال همچنین به بومی سازی و ابلاغ دستورالعمل فاصلهگذاری اجتماعی به دستگاههای استان و پیگیری و اجرای آن اشاره کرد. 

اعمال محدودیت در پارکهای کردستان در روز ۱۳ فروردین شایان ذکر است، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در ادامه این جلسه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه اولویت حفظ سلامت جامعه است، خاطرنشان کرد: با افرادی که دستورالعملهای اعلام شده را رعایت نکنند، برخورد میشود. 

وی با بیان اینکه با شادی و تفریح مردم مخالف نیستیم اما تجمعات خطرناک است، از اعمال محدودیت بر پارکها و اماکن تفریحی در روز ۱۳ فروردین خبر داد و به شهروندان کردستانی توصیه کرد در این یا در خانه بمانند یا در صورت خروج از منزل، از تشکیل جمعهای خانوادگی بپرهیزند.

انتهای پیام