اغذیه فروشی‌های سیار در میادین اصلی سنندج جمع آوری شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، لقمان حیدری اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا پزشکان توصیه هایی مبنی بر رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از تجمع در اماکن عمومی و همچنین پرهیز از خرید مواد غذایی از دستفروشان را داشتند. وی افزود: طی روزهای اخیر با همکاری […]به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، لقمان حیدری اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا پزشکان توصیه هایی مبنی بر رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از تجمع در اماکن عمومی و همچنین پرهیز از خرید مواد غذایی از دستفروشان را داشتند.

وی افزود: طی روزهای اخیر با همکاری مراجع قضائی، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و مرکز بهداشت، تمام عرضه‌کنندگان قلیان و وانت بارها و اغذیه فروشان ثابت و سیار میدان گاز سنندج نیز جمع‌آوری و به پارکینگ منتقل شدند.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات در سطح شهر فعالیت برخی اغذیه فروش های سیار در میادین اصلی سطح شهر بودند که بصورت شبانه فعالیت می کردند.

حیدری یادآور شد: در ادامه اقدامات شهرداری سنندج در راستای مقابله با کرونا ویروس اغذیه‌فروشی‌های سیار که در میادین اصلی و در طول شب اقدام به تهیه و توزیع مواد غذایی می‌کردند با همکاری نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و مرکز بهداشت جمع آوری شدند.

وی بیان کرد: اغذیه فروشی های پارک محمدی، میدان آزادی، میوه فروشان میدان ۱۲ فروردین، اغذیه فروشان میدان و چهار راه انقلاب از جمله معابری بودند که شب گذشته نسبت به جمع آوری و ممعانت از فعالیت آنها اقدام لازم صورت گرفت.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج به شهروندان توصیه کرد: در این ایام از خرید هرگونه خرید محصولاتی از دستفروشان خودداری کرده و با خود مراقبتی گامی مهمی در راستای شکست ویروس کرونا بردارند.