اماکن عمومی و سربسته در کردستان تعطیل می‌شوند

به گزارش ایکنا از کردستان، به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، بهمن مرادنیا، استاندار کردستان، امروز، ۲۴ بهمن‌ماه در جلسه ستاد مقابله با کرونا شرایط امروز استان و کشور را متفاوت با گذشته عنوان و اظهار کرد: خواسته مردم جلوگیری از ایجاد هر نوع تجمع برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا است و ما […]


به گزارش ایکنا از کردستان، به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، بهمن مرادنیا، استاندار کردستان، امروز، ۲۴ بهمن‌ماه در جلسه ستاد مقابله با کرونا شرایط امروز استان و کشور را متفاوت با گذشته عنوان و اظهار کرد: خواسته مردم جلوگیری از ایجاد هر نوع تجمع برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا است و ما به این خواسته مردم باید عمل کنیم.

وی  افزود: ضروری است در سریع‌ترین زمان ممکن اماکنی که امکان آلودگی زیادی دارند، بسته شوند و از جمله این اماکن بازار سرپوشیده سنندج، دستفروشان، پاساژهای استان و تاناکورای سنندج و برخی دیگر از مکان‌های عمومی است.

مرادنیا همچنین از دیگر مکان‌های آلوده را جایگاه‌های سوخت دانست و بیان کرد: سوختگیری در این اماکن باید توسط اپراتورها انجام شود و مردم حتی الامکان خود از سوختگیری پرهیز کنند.

وی در ادامه سخنان خود بار دیگر به مدیران دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد: بخش‌ها و کارکنان غیرضروری خود را کم کنند و اداراتی که کارکنانشان ناچار به حضور هستند شرایط بهداشتی و سلامت خود و مراجعان را در دستور کار قرار دهند.

استاندار کردستان با بیان اینکه هم اکنون ورودی شهرهای استان توسط اکیپ‌های سلامت کنترل می‌شود یادآور شد: ما با بهره‌گیری از هر امکانی باید تلاش کنیم تا تعداد ورودی‌ها به استان کم شود و در این راستا نیازمند همکاری نیروها هستیم

انتهای پیام