اکیپ تشخیص و شناسائی موارد مشکوک مبتلا به کرونا در محورهای اصلی مواصلاتی کردستان مستقر هستند

ایسنا/کردستان مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان از استقرار اکیپ تشخیص و شناسائی موارد مشکوک مبتلا به کرونا ویروس در محورهای اصلی مواصلاتی استان خبر داد. مصطفی فرامرزی امروز(۲۲ اسفند) در بازدید از محورهای اصلی مواصلاتی شهرستان های قروه، بیجار، سقز و کامیاران و دیدار با پرسنل و تجهیزات اکیپ های […]ایسنا/کردستان مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان از استقرار اکیپ تشخیص و شناسائی موارد مشکوک مبتلا به کرونا ویروس در محورهای اصلی مواصلاتی استان خبر داد.

مصطفی فرامرزی امروز(۲۲ اسفند) در بازدید از محورهای اصلی مواصلاتی شهرستان های قروه، بیجار، سقز و کامیاران و دیدار با پرسنل و تجهیزات اکیپ های مستقر شده، اظهار کرد: با توجه به اینکه مهم ترین راهکار مقابله با کروناویروس، ماندن در منزل است لذا از مردم تقاضا دارم تا جایی که امکان دارد از مسافرت های غیرضرور خودداری کنند.

وی به مصوبات جلسات ستاد مدیریت پیشگیری از شیوع کروناویروس اشاره کرد و افزود: بر این اساس پذیرش میهمانان در تمامی مجموعه های تفریحی استان  ممنوع است.

مدیر اورژانس پیش بیمارستان و حوادث دانشگاه، بیان کرد: اکیپ های مستقر شده در محورهای مواصلاتی استان علاوه بر انجام تست های اولیه از مسافرین جهت تشخیص و شناسایی موارد مشکوک مبتلا به کروناویروس، آموزش های لازم را ارائه می دهند.

فرامرزی خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده علائم اولیه و شناسایی افراد مشکوک مبتلا به این بیماری، برای ادامه درمان و انجام آزمایشات مربوطه به بیمارستان های ویژه بیماران مبتلا به کرونا ارجاع شده و در صورت مثبت بودن سایر علائم و آزمایش تکمیلی، قرنطینه خواهند شد.

انتهای پیام