اکیپ های سیار آتش نشانی در مبادی ورودی شهر مستقر می شوند

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، سهیل فضل وزیری با بیان اینکه تمهیدات ویژه ای برای مقابله با حوادث چهارشنبه سوری اندیشیده شده است، اظهار داشت: هرساله نیروهای آتش نشانی در روزهای پایانی سال به ویژه چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل به سر می برند. وی افزود: […]به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، سهیل فضل وزیری با بیان اینکه تمهیدات ویژه ای برای مقابله با حوادث چهارشنبه سوری اندیشیده شده است، اظهار داشت: هرساله نیروهای آتش نشانی در روزهای پایانی سال به ویژه چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل به سر می برند.

وی افزود: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و سرعت سرایت این ویروس و توصیه های اکید مبنی بر عدم حضور در تجمعات، انتظار می رود که شهروندان به منظور رعایت نکات ایمنی و به علت شرایط ناشی از شیوع بیماری از خانه های خود بیرون نیایند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج ادامه داد: دغدغه اصلی سال های گذشته مصدوم یا مجروح شدن شهروندان ناشی از استفاده از مواد محترقه و انفجار آن بود اما امسال شیوع ویروس کرونا و عدم حضور مردم در سطح شهر بر این نگرانی می افزاید.

فضل وزیری از آماده باش ۱۳۶ آتش نشان برای مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال خبر داد و یادآور شد: این آتش نشانان در ۵ ایستگاه در سطح شهر و۳ پایگاه در نواحی منفصل شهری در آماده باش کامل هستند.

وی بیان کرد: در همین راستا در مبادی ورودی شهر پلیس راه همدان، میدان جهاد و سه راه مریوان هر کدام (سه آتش نشان به همراه یک خودرو سنگین) مستقر خواهند شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از شهروندان درخواست کرد امسال با توجه به شیوع کرونا ویروس و رعایت مسائل ایمنی با بیرون نیامدن از خانه و عدم حضور در سطح شهر از بروز حوادث احتمالی و انتشار ویروس کرونا در روزهای پایانی سال جلوگیری کنیم.