سرپرست شهرداری بانه

بازار عرضه گیاهان خوراکی بارعایت پروتکل های بهداشتی آغاز بکار کرد

به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شهرداری بانه محل ویژه‌ای را برای عرضه گیاهان خوراکی در نظر گرفته است.

سروه قادرخانزاده در گفت و گویی اظهار داشت: با توجه به کلیه هشدارها در زمینه رعایت اصول بهداشتی و صیانت از سلامت عمومی در مقابله با شیوع ویروس کرونا، آغاز بازار عرضه گیاهان خوراکی واقع در میدان ۱۵ خرداد بانه مشکلات زیادی از جمله عدم رعایت فاصله اجتماعی در بالا بردن آمار احتمالی کرونا مثبت در این شهر در پی داشت.

وی افزود: در راستای اجرای مصوبه ستاد مبارزه با کرونا به منظور پیشگیری از شیوع این ویروس شهرداری بانه محل ویژه‌ای را برای عرضه گیاهان خوراکی در نظر گرفته است.

سرپرست شهرداری بانه ادامه داد: بخشی از پیاده رو بلوار سقز در مجاورت مدیریت جهاد کشاورزی بانه با رعایت فاصله گذاری و رنگ آمیزی محل استقرار و تعیین فاصله هر فروشنده با دیگری به صورت جداگانه مشخص شده و در اختیار آنان قرار گرفته است.

قادرخانزاده یادآور شد: شهرداری بانه به منظور عدم تجمع افراد و فروشندگانی که از این طریق امرار معاش می‌کنند و نیز پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و قطع زنجیره آن از تاریخ ۲۵ فروردین ۹۹ بازار قبلی عرضه گیاهان بهاری میدان ۱۵ خرداد را در جهت بهداشت و سلامت عمومی شهروندان به میدان شهید سلیمانی و جنب مدیریت جهاد کشاورزی تغییر داد.

انتهای پیام/