باند چهار نفره سرقت خودرو در سنندج متلاشی شد

سرهنگ امیرهوشنگ حیدریان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس گزارش‌های رسیده از سرقت خودروهای که از تجهیزات ایمنی پایینی برخوردار بودند بررسی‌ها برای یافتن سارقین در سنندج آغاز شد. وی با بیان اینکه با بررسی‌های میدانی، دوربین‌های مداربسته و بانک اطلاعاتی سارقین سابقه‌دار اعضای یک بانک سارق خودرو […]سرهنگ امیرهوشنگ حیدریان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس گزارش‌های رسیده از سرقت خودروهای که از تجهیزات ایمنی پایینی برخوردار بودند بررسی‌ها برای یافتن سارقین در سنندج آغاز شد.

وی با بیان اینکه با بررسی‌های میدانی، دوربین‌های مداربسته و بانک اطلاعاتی سارقین سابقه‌دار اعضای یک بانک سارق خودرو شناسایی شدند، افزود: چهار نفر از اعضای این باند در مخفیگاه خود در یک عملیات توسط ماموران پلیس دستگیر شدند.

سرهنگ حیدریان با اشاره به اینکه در این محل وسایل مختلف خودرو از جمله لاستیک و باطری کشف شد، اضافه کرد: سارقین حین تحقیقات به ۵۲ فقره سرقت خودرو اعتراف کردند و در این رابطه هفت مالخر هم شناسایی و دستگیر شده و متهمین نیز با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.