برندگان مسابقه اینترنتی بیانیه گام دوم انقلاب در کردستان معرفی شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان در آئین قرعه‌کشی این مسابقه اینترنتی اظهار کرد: مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه امسال برگزار شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت. حجت‌الاسلام احمد […]به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان در آئین قرعه‌کشی این مسابقه اینترنتی اظهار کرد: مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه امسال برگزار شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

حجت‌الاسلام احمد حاتمیان با بیان اینکه این مسابقه در قالب ۲۰ سوال به صورت اینترنتی برگزار شد، اظهار کرد: سوالات مسابقه از متن بیانیه گام دوم انقلاب طراحی شده بود.

وی خاطرنشان کرد: در این مسابقه که ویژه ساکنان استان کردستان بود، حدود هزار نفر شرکت کردند و پس از بررسی‌های انجام شده ۴۱۰ نفر موفق شدند پاسخ تمامی سوالات را به صورت کامل ارائه دهند.

وی اضافه کرد: ترویج بیانیه گام دوم انقلاب و آشنایی جوانان با پیام مقام معظم رهبری در این بیانیه از جمله اهداف برگزاری مسابقه اینترنتی بیانیه گام دوم انقلاب بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان عنوان کرد: از بین ۴۱۰ نفر برگزیده مسابقه اینترنتی یاد شده به ۲۰ نفر از افراد به قید قرعه هدایایی اهدا شد.

حجت‌الاسلام حاتمیان اضافه کرد: در طول سال مسابقات اینترنتی مختلفی از طریق سایت تبیان کردستان برای علاقمندان برگزار شده است.