برگزاری جشنواره «رمضان، دانشجو و معنویت» در کردستان

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی کردستان از برگزاری جشنواره دانشجویی تحت عنوان «رمضان، دانشجو و معنویت» در سطح استان خبر داد.

مجید آوج، در گفت‌وگویی اظهار کرد: معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان به‌منظور بهره‌مندی بیشتر دانشجویان از فیوضات معنوی ماه مبارک رمضان و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ رمضان جشنواره دانشجویی تحت عنوان «رمضان، دانشجو و معنویت» را در سطح استان کردستان برگزار می‌کند.

وی افزود: در این راستا علاقه‌مندان می‌توانند از اجرای خود در محورهای تلاوت قرآن کریم، دف‌نوازی و مداحی، دعا و نیایش، اذان و نماز و سفره‌های افطاری و سحر، عکس و فیلم تهیه کرده و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی کردستان بیان کرد: مهلت ارسال آثار تا پایان ماه مبارک رمضان سال جاری بوده است که در پایان آثار برگزیده، تجلیل می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: این جشنواره با همکاری خبرگزاری ایکنای کردستان، سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، اداره اوقاف و امور خیریه استان، سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه هنری استان، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان برگزار خواهد شد.

آوج در پایان یادآور شد: شرکت‌کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر از برگزاری جشنواره می‌توانند از طریق تلگرام، اینستاگرام و ایتا به نشانی @fjdkurd  مراجعه کنند و آثار خود را نیز از این طریق به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 

انتهای پیام/