مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان، با اشاره به برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری اوقاف و امور خیریه، گفت: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.my.oqhaf.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری اوقاف و امور خیریه در سال‌جاری

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان، با اشاره به برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری اوقاف و امور خیریه، گفت: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.my.oqhaf.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

حجت‌الاسلام محمد کاروند امروز(۱۰ اردیبهشت) در نشستی با خبرنگاران که در فضای مجازی برگزار شد اظهار کرد: مسابقات قرآن کریم در چهار مرحله شهرستانی، استانی، کشوری و بین‌المللی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام این دوره از رقابت‌های قرآنی همزمان با ماه مبارک رمضان در سطح استان برگزار می شود، بیان کرد: رشته‌های این دوره از رقابت‌های قرآنی شامل حفظ پنج جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، اذان، دعاخوانی، همخوانی، هم‌سرایی قرآن و تفسیر عمومی قرآن کریم است.

حجت‌الاسلام کاروند در ادامه با اشاره به اینکه تمامی افراد ۱۸ سال سن به بالا می توانند در این دوره از مسابقات قرآن شرکت کنند، ذکر کرد: دانش‌آموزان بالای ۱۸ سال و طلاب حوزه‌های علمیه، دانشجویان، کارکنان دستگاه‌های دولتی و غیردولتی می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه ثبت نام چهل‌وسومین دوره رقابت‌های قرآنی به صورت مجازی و کاملا غیرحضوری است، بیان کرد: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.my.oqhaf.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان، با اشاره به برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری اوقاف و امور خیریه، گفت: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.my.oqhaf.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.، خاطرنشان کرد: زمان برگزاری آزمون مرحله شهرستانی از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ خردادماه و مرحله استانی نیز از یکم مردادماه تا ۲۱ شهریورماه انجام خواهد شد.

حجت‌الاسلام کاروند در پایان با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات قرآن در سنندج برگزار می شود، یادآور شد: سنندج میزبان شرکت کنندگان شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران و شهرستان قروه میزبان شهرستان‌های قروه دهگلان و بیجار، مریوان میزبان سروآباد و مریوان و سقز نیز میزبان شرکت‌کنندگان بانه و سقز خواهد بود.

 

انتهای پیام/