مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کردستان

به همت جمعیت هلال احمراستان کردستان جمع آوری کمکهای مردمی بمنظور کمک به آوارگان شمال سوریه کلید خورد

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کردستان در جمع اعضاء مجمع خیرین و داوطلبان استان کردستان از جمع آوری کمکهای مردمی بمنظور یاری رساندن به آوارگان شمال سوریه خبرداد.

“محمدباقر محمدی” مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کردستان در جمع اعضاء مجمع خیرین و داوطلبان استان کردستان اعلام کرد: در پی حملات نظامی کشورترکیه به شمال سوریه و آواره شدن شمار کثیری از مردم شمال سوریه، جمعیت هلال احمر کردستان در راستای جمع آوری کمکهای مردمی استان به‌منظور یاری رساندن به مصیبت دیدگان این فاجعه انسانی پیشگام شده است.

وی افزود: به تاسی از اهداف انسان دوستانه جمعیت هلال احمر و همچنین درخواستهای مکرر خیرین، داوطلبان و عموم مردم کردستان و بعنوان یک رسالت انسانی وظیفه خود دانستیم که اقدامی در جهت تسکین آلام آوارگان و مصیبت دیدگان انجام دهیم که در این راستا با حسن نیت جمعیت مرکز، مجوزهای لازم جهت برپایی ایستگاههای جمع آوری کمکهای مردمی در استان کردستان اخذ گردید.

“محمدی” از عموم خیرین، داوطلبان و عموم مردم استان کردستان خواست تا مثل همیشه در این میدان نیز خالق حماسه ای بزرگ باشند و خیرخواهی و انسانیت خود را به عرصه ظهور برسانند

 

انتهای پیام/