بیش از چهار هزار طرح در کردستان از تسهیلات دریافت کردند

برهان صلواتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: این تعداد طرح ۳ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند که پس از تکمیل عملیات احداث خود قادر خواهند بود برای هفت هزار و ۲۲۲ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کنند. وی اضافه کرد: اداره کل تعاون، کار و […]برهان صلواتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: این تعداد طرح ۳ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند که پس از تکمیل عملیات احداث خود قادر خواهند بود برای هفت هزار و ۲۲۲ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کنند.

وی اضافه کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دبیری شورای اشتغال استان تا کنون ۶ هزار و ۱۷۳ طرح را با پنج هزار و ۴۴۰ میلیارد ریال تسهیلات مورد نیاز به چهار بانک عامل معرفی پست بانک، کشاوزی و توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید کرده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه در صورت بهره مندی این تعداد طرح ۱۱ هزار و ۴۳۶ نفر در آنها مشغول بکار خواهند بود یادآور شد: تا کنون چهار بانک عامل تسهیلات مورد نیز ۷۲ درصد از این طرح ها را پرداخت کرده اند.

وی حمایت از کارآفرینان را برای رونق تولید و اشتغال ضروری اعلام کرد و افزود: از کارآفرینان در راستای ایجاد فرصت شغلی در بخش‌های مختلف حمایت می‌شود.