بیگلری: من فقط در یکی از جلسات کمیسیون تلفیق شرکت نکردم

نماینده سقز و بانه در مجلس گفت: من فقط هفته گذشته در یکی از جلسات این کمیسیون شرکت نکردم اما بعد از آن بصورت مرتب و سه شیفت از صبح تا ساعت هشت شب در این جلسات حضور داشتم.

«چرا نماینده استان کردستان در جلسه کمیسیون تلفیق بودجه غایب بود؟» است که در آن اعلام کردند بودجه به عنوان مهم‌ترین سند در کشور شناخته می‌شود که در آن دخل و خرج دولت مشخص می‌شود، بودجه هر ساله توسط دولت در قالب لایحه به مجلس ارائه می‌شود و مجلس موظف است در کمیسیون‌های تخصصی، تلفیق و صحن علنی آن را بررسی کند محسن بیگلری به عنوان یکی از نمایندگان استان کردستان در این جلسه مهم غایب بودند بدون آن که دلیل غیب خود را به مردم خود بگویند در واقع در شرایط کنونی که کشور در تحریم قرار دارد و شرایط اقتصادی کشور بشدت وخیم است، بودجه می‌تواند نقش بسیار مهمی در بهبود یا وخیم‌تر شدن شرایط داشته باشد حال مردم کردستان از نماینده خود در مجلس شورای اسلامی می‌خواهند بپرسند که چرا در این جلسه مهم حضور نداشته‌اند؟

محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی در تشریح این موضوع گفت: احتمال دارد نمایندگان به منظور پیگیری برخی امورات حوزه انتخابیه خود در برخی از جلسات از جمله جلسه کمیسیون تلفیق بودجه حضور نداشته باشند.

وی افزود: من فقط هفته گذشته در یکی از جلسات این کمیسیون شرکت نکردم اما این هفته بصورت مرتب و سه شیفت از صبح تا ساعت هشت شب در این جلسات حضور داشتم.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: چند هفته است لایحه بودجه ۹۹ به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است، کمیسیون تلفیق بودجه نیز در مجلس شکل گرفته تا پس از چکش‌کاری بودجه و در صورت تأیید آن از سوی منتخبان کمیسیون‌های مختلف مجلس، بودجه به صحن علنی مجلس برود.

فارس
انتهای خبر/