تایید مرگ ۱۴ نفر در کردستان بر اثر کرونا/ مبتلایان به ۱۳۴ مورد رسید

ایسنا/کردستان بر اساس آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی کردستان، تاکنون تعداد کل نمونه های آزمایش شده ویروس کرونا ۳۶۲ مورد بوده که ۱۳۴ مورد مثبت و ۲۰۲ مورد آن نیز منفی بوده است. بنا به اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان، روند گسترش شیوع ویروس کرونا در استان صعودی است و کردستان در آستانه افزایش شدید […]ایسنا/کردستان بر اساس آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی کردستان، تاکنون تعداد کل نمونه های آزمایش شده ویروس کرونا ۳۶۲ مورد بوده که ۱۳۴ مورد مثبت و ۲۰۲ مورد آن نیز منفی بوده است.

بنا به اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان، روند گسترش شیوع ویروس کرونا در استان صعودی است و کردستان در آستانه افزایش شدید مبتلایان بر روی نمودار قرار گرفته است.

همچنین در  شهرستان سقز که اکنون با ۴۸ مورد همچنان در صدر شهرستان های آلوده استان است، بازارها و ادارات به تعطیلی و قرنطینه کشیده شده محدودیت تردد نیز به طور رسمی در این شهر آغاز شده است.

 آمار دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان تا امروز یکشنبه ۲۵ اسفندماه، موارد مثبت به تفکیک شهرستان ها ۴۸ نفر در سقز، ۳۳ نفر در بانه، ۲۰ نفر در سنندج، ۱۱ نفر در قروه، ۵ نفر در کامیاران، ۶ نفر در بیجار، ۶ نفر دیواندره، دو نفر در مریوان، دو نفر در دهگلان و یک نفر در سروآباد اعلام شده است.

تاکنون تعداد کل نمونه های آزمایش شده ویروس کرونا ۳۶۲ مورد بوده که ۱۳۴ مورد مثبت و ۲۰۲ مورد آن نیز منفی بوده است.

همچنین تاکنون ۱۴ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در کردستان جان باخته اند، که از این تعداد ۸ نفر در سقز، دو نفر در سنندج، دو نفر در قروه، یک نفر در بانه و یک نفر در مریوان  جان خود را بر اثر بیماری کرونا از دست داده اند.

دانشگاه علوم پزشکی استان اعلام کرده که طی هفته های آینده شاهد تعداد بیماران بسیار بیشتری در کردستان خواهیم بود.

 مردم قرنطینه خانگی را جدی بگیرند و با شروع علایم، در سایت salamat.gov.ir ثبت نام کنند و مشاوره رایگان دریافت کنند.

انتهای پیام