تصادف در جاده قروه – دهگلان ۲ کشته برجا گذاشت

سرهنگ عیسی گوهری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تصادف در کیلومتر ۱۱ جاده قروه – دهگلان رخ داد که در نتیجه برخورد یک کشنده دانگ فنگ با خودروی ایسوزوی راهداری این خودرو به ۲ نفر از کارکنان راهداری که مشغول لکه‌گیری جاده بودند برخورد کرد و موجب مرگ […]سرهنگ عیسی گوهری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تصادف در کیلومتر ۱۱ جاده قروه – دهگلان رخ داد که در نتیجه برخورد یک کشنده دانگ فنگ با خودروی ایسوزوی راهداری این خودرو به ۲ نفر از کارکنان راهداری که مشغول لکه‌گیری جاده بودند برخورد کرد و موجب مرگ آنها شد.  

وی با بیان اینکه سپس این خودرو به یک کامیون بنز هم برخورد می‌کند افزود: با توجه به اینکه سه خودرو در این تصادف درگیر بوده‌اند علت تامه تصادف نیاز به بررسی بیشتر کارشناسان نیاز دارد.  

سرهنگ گوهری یادآور شد: به دلیل خلوت بودن جاده‌ها، شاهد تخلف خودروها از سرعت مطمئنه و عدم توجه به قوانین هستیم که می‌تواند منجر به تصادفات فوتی و جرحی شود.  

طول شبکه راه های استان هفت هزار و ۸۳۴ کیلومتر است که این میزان شامل ۶ هزار کیلومتر راه روستایی، ٢٢٦ کیلومتر بزرگراه، ٣٠٨ کیلومتر راه اصلی و یک هزار و ٣٠٠ کیلومتر راه فرعی است.