تمدید اعتبار دفترچه‌های بیمه سلامت تا پایان خردادماه

ایسنا/کردستان مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای پیشگیری و قطع زنجیره این ویروس، اعتبار دفترچه‌های بیمه سلامت تا پایان خرداد تمدید شد. انوراسماعیلی امروز(۲۳ فروردین) در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در راستای پیشگیری ازشیوع و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و با هدف رعایت اصول […]


تمدید اعتبار دفترچه‌های بیمه سلامت تا پایان خردادماه

ایسنا/کردستان مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای پیشگیری و قطع زنجیره این ویروس، اعتبار دفترچه‌های بیمه سلامت تا پایان خرداد تمدید شد.

انوراسماعیلی امروز(۲۳ فروردین) در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در راستای پیشگیری ازشیوع و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و با هدف رعایت اصول بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و کاهش مراجعه حضوری مردم به ادارات و دفاتر پیشخوان طرف قرارداد، تمام بیمه‌شدگان صندوق‌های بیمه‌ای اعم از کارکنان دولت، روستاییان و عشایر، سلامت همگانی و سایر اقشاردر صورت مقتضی شدن دفترچه و داشتن نسخه سفید نیازی به مراجعه برای تمدید اعتبار ندارند و اعتباردفترچه بیمه آنها تا اول تیرماه تمدیدشد.

وی افزود: این موضوع به اطلاع همه مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه سلامت و دفاتر پیشخوان استان رسیده است و بیمه شدگان می‌توانند به مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه سلامت مراجعه و از خدمات سلامت بهره‌مند شوند.

انتهای پیام