توزیع ۴۰ هزار بستە بهداشتی میان خانوار‌های کم‌درآمد کردستانی

به گزارش ایکنا از کردستان، به نقل از استانداری کردستان، بهمن مرادنیا، استاندار کردستان امروز، ۱۹ اسفندماه در جلسه ستاد مدیریت بحران استان کردستان اظهار کرد: با توجه به اینکه برخی از اقشار و خانوارهای کردستانی کم‌بضاعت و تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند در این راستا ۴۰ هزار بسته حمایتی بهداشتی و ضدعفونی بین خانوار‌های […]


به گزارش ایکنا از کردستان، به نقل از استانداری کردستان، بهمن مرادنیا، استاندار کردستان امروز، ۱۹ اسفندماه در جلسه ستاد مدیریت بحران استان کردستان اظهار کرد: با توجه به اینکه برخی از اقشار و خانوارهای کردستانی کم‌بضاعت و تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند در این راستا ۴۰ هزار بسته حمایتی بهداشتی و ضدعفونی بین خانوار‌های کم‌بضاعت توزیع می‌شود.
وی با اشاره به اینکه این اقدام دولت می‌تواند اقدامات مراقبتی و بهداشتی شهروندان کم درآمد در برابر ویروس کرونا را تقویت کند، افزود: برای تأمین بسته‌های بهداشتی دو میلیارد تومان در اختیار نهادهای حمایتی گذاشته شود.
استاندار کردستان اظهار کرد: در جهت حمایت بیشتر از خانوارهای ضعیف و تحت پوشش نهادهای حمایتی هزار و ٨۰۰ بسته مواد غذایی میان آنان توزیع می‌شود.
یادآور می‌شود؛ براساس آمارهای رسمی تا شامگاه دیروز ابتلای قطعی ۶۳ شهروند کردستانی به ویروس کووید ۱۹ تأیید شده است. حدود ۵۰ درصد از بیماران مبتلا به کرونا در شهرستان سقز بستری هستند.

انتهای پیام