توسعه فرهنگی در کردستان نیازمند وحدت و همدلی بیشتر است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد حاتمیان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان بعد از ظهر امروز در مراسم معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران پیرامون وظایف سازمان تبلیغات اسلامی به ارائه مطالبی پرداخت و اظهار کرد: با همدلی و همکاری است که می‌توان یک مجموعه را به گردش درآورد و در راستای اهداف […]به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد حاتمیان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان بعد از ظهر امروز در مراسم معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران پیرامون وظایف سازمان تبلیغات اسلامی به ارائه مطالبی پرداخت و اظهار کرد: با همدلی و همکاری است که می‌توان یک مجموعه را به گردش درآورد و در راستای اهداف آن قدم برداشت.

وی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی تابع خط رهبری و انقلاب و شهداست، بیان کرد: این سازمان با هیچ جناح و حزبی سروکار ندارد و پیرو راه و رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به وضعیت فرهنگی استان کردستان بیان کرد: کردستان استانی فرهنگی است و ارتقای سطح فرهنگی این استان نیازمند حمایت و همکاری مسوولان به ویژه فرمانداران است.

وی با اشاره به لزوم هماهنگی و تعامل بیشتر بین همه متولیان حوزه‌های مختلف به ویژه فرهنگ، یادآور شد: باید از تمامی ظرفیت‌های در اختیار در راستای توسعه فرهنگی همه جانبه در سطح استان و شهرستان‌ها بهره‌برداری شود.

در پایان این مراسم با اهدای حکمی از سوی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام علی محسن منتشلو به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی کامیاران معرفی شد.

حجت‌الاسلام منتشلو پیش از این سابقه ریاست در ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های قروه، بیجار و سنندج را برعهده داشته است.