جایگاه تبلیغات مستقل برای هر کاندیدا در سنندج اختصاص یافت

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: در راستای جلوگیری از آشفتگی در ایام تبلیغات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و جلوگیری از تضعیف حقوق کاندیداها، جایگاه تبلیغاتی مستقل برای هر کاندیدا در این شهر در نظر گرفته شده است.

شرمین شریفی روز سه‌شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: در مجموع در سطح شهر سنندج ۳۰ نقطه برای انجام تبلیغ داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آماده‌سازی شده است.

وی افزود: در این ۳۰ نقطه برای هر کاندیدا جایگاه مشخص با ابعاد ۱۸۰ در ۱۸۰ سانتی متر تعیین شده و شهرداری پس از دریافت نام و کد داوطلبی کاندیداها از فرمانداری، بنر مجزا همراه با کد و عکس و همچنین مشخصات فردی آنها را طراحی و چاپ کرده و در جایگاه‌های تعیین شده نصب خواهد کرد.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج با بیان اینکه طرفداران کاندیدها می‌توانند تبلیغات مربوط به فرد مورد نظر خود را در همان جایگاه مشخص شده انجام دهند، اضافه کرد: اکیپ بازرسی این سازمان بر تبلیغات نظارت کامل داشته و تبلیغات در مکان‌های غیرمجاز را جمع‌آوری خواهد کرد.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه این انتخابات در ماه پایانی سال و در آستانه فرا رسیدن سال نو برگزار می‌شود از هواداران کاندیداها انتظار می‌رود از انجام دیوارنویسی و چسباندن پوستر برجداره دیوارهای معابر اصلی سطح شهر جدا خودداری کنند.

میدان انقلاب، پل فردوسی، میدان آزادی، جنب بیمارستان بعثت، میدان گاز، میدان لشکر، میدان قانع بهاران در ۲ نقطه، میدان برهان عالی جنب مسجد قبا، دانشگاه کردستان، میدان نبوت، میدان سهروردی، میدان کاوه (کانی کوزله) ایستگاه عباس آباد، فرجه، چهار راه انقلاب و بلوار ۲۸ دی (استادیوم ملک نیا) از جمله مکان‌های تعیین شده برای تبلیغ کاندیداهای انتخابات مجلدر شهر سنندج است.

همچنین محله اسلام‌آباد، میدان کارگر، پارک شانو، سه راه ادب، میدان حجاب، پارک آی تی، نایسر، گلشن جنب مدرسه استقلال، میدان کوهنورد، میدان ۴.۱۹ بهاران، ناحیه منفصل شهری ننله، چهار راه آبیدر و ناحیه منفصل شهری حسن آباد راز دیگر نقاط تعیین شده برای تبلیغات کاندیداها در سنندج است.

استان کردستان دارای پنج حوزه انتخابیه و ۶ نماینده در مجلس شورای اسلامی است، (حوزه انتخابیه سنندج شامل شهرستان‌های سنندج، کامیاران و دیواندره ۲ نماینده، حوزه انتخابیه بیجار یک نماینده، حوزه انتخابیه قروه شامل شهرستان‌های قروه و دهگلان یک نماینده، حوزه انتخابیه سقز شامل شهرستان‌های سقز و بانه یک نماینده و حوزه انتخابیه مریوان شامل شهرستان‌های مریوان و سروآباد یک نماینده) است.

در حوزه انتخابیه سنندج، کامیاران و دیواندره ۴۳ نفر برای کسب ۲ کرسی مجلس با هم رقابت می‌کنند.

شعار امسال انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گام دوم انقلاب، قانونمداری، بی‌طرفی و انسجام ملی است.

ایرنا
انتهای خبر/