جایگاه های عرضه سوخت در ۱۰۰ نقطه استان کردستان فعال هستند

عبدالله گیتی منش در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی و همچنین گاز سی ان جی به صورت شبانه روزی در سطح استان کردستان در حال فعالیت هستند. وی ضمن تکذیب شایعه احتمال تعطیلی جایگاه‌های عرضه فرآورده های نفتی در سطح استان کردستان، افزود: به هیچ عنوان این شایعه صحت […]عبدالله گیتی منش در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی و همچنین گاز سی ان جی به صورت شبانه روزی در سطح استان کردستان در حال فعالیت هستند.

وی ضمن تکذیب شایعه احتمال تعطیلی جایگاه‌های عرضه فرآورده های نفتی در سطح استان کردستان، افزود: به هیچ عنوان این شایعه صحت نداشته و تمامی جایگاه‌های استان با تمام ظرفیت در خدمت مردم هستند.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی استان کردستان یادآور شد: در حال حاضر در ۱۰۰  نقطه استان کردستان جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و گاز سی ان جی وجود دارد.

وی ضمن اشاره به اقدامات و شرایط ایجاد شده برای مقابله با گسترش ویروس کرونا در این جایگاه‌ها، افزود: تمامی موارد بهداشتی مورد تاکید دانشگاه علوم پزشکی از همان روزهای نخست در کلیه جایگاه های پخش فرآورده‌های نفتی و گاز سی ان جی در سطح استان کردستان صورت گرفته است.

وی ضمن درخواست از مردم برای عدم توجه به شایعات مختلف در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، یادآور شد: تمامی همکاران ما در شرکت پخش فراورده های نفتی به صورت شبانه روزی و مسائل مختلف در این حوزه را وسط و نظارت‌های دقیقی را اعمال خواهند کرد.