حمایت از همایش‌های فرهنگی منجر به رشد سرمایه‌گذاری در کرستان شود

گروه فرهنگی- استاندار کردستان گفت: حمایت از برگزاری همایش‌های فرهنگی و صرف هزینه‌ برای آن باید همچون یک سرمایه‌گذاری باشد و از همه ظرفیت‌های آن به نفع استان استفاده شود. به گزارش ایکنا از کردستان، بهمن مرادنیا، استاندار کردستان امروز، ۲۷ تیرماه در نشست هماهنگی همایش بین‌المللی اکوتوریسم و گردشگری روستایی۲۰۲۰ که به میزبانی سنندج و […]


گروه فرهنگی- استاندار کردستان گفت: حمایت از برگزاری همایش‌های فرهنگی و صرف هزینه‌ برای آن باید همچون یک سرمایه‌گذاری باشد و از همه ظرفیت‌های آن به نفع استان استفاده شود.

به گزارش ایکنا از کردستان، بهمن مرادنیا، استاندار کردستان امروز، ۲۷ تیرماه در نشست هماهنگی همایش بین‌المللی اکوتوریسم و گردشگری روستایی۲۰۲۰ که به میزبانی سنندج و کرمانشاه برگزار می‌شود، اظهار کرد: در این همایش باید منافع استان در نظر گرفته شود و صرفا هدف ایجاد هزینه برای کردستان نباشد.
وی افزود: حمایت از برگزاری همایش‌های فرهنگی و صرف هزینه‌ برای آن باید همچون یک سرمایه‌گذاری باشد و از همه ظرفیت‌های آن به نفع استان استفاده شود.
مرادنیا از مسئولان برگزاری همایش خواست میزان هزینه‌ها و اقدامات لازم را به طور کامل بررسی و تا زمان برگزاری همایش با دقت برنامه‌ریزی‌های موردنظر را انجام دهند.
استاندار کردستان با تأکید بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای مردم مناطقی کە همایش بین‌المللی اکوتوریسم و گردشگری روستایی در آن‌ها برگزار می‌شود، یادآور شد: استفاده از تجربیات استان‌های برگزار کننده چنین برنامە‌هایی ضروری است.
انتهای پیام