درب های پل برقی میدان آزادی بدلیل پیشگیری از انتقال کرونا بسته شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، فواد کریمی اظهار داشت: رفع مشکلات سطح شهر و ایجاد امکانات رفاهی در راستای خدمات رسانی بیشتر به شهروندان از مهمترین اولویت های مدیریت شهری است. وی افزود: یکی از زیرساخت های فراهم شده در راستای ایجاد رفاه بیشتر شهروندان احداث پل هوایی […]به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، فواد کریمی اظهار داشت: رفع مشکلات سطح شهر و ایجاد امکانات رفاهی در راستای خدمات رسانی بیشتر به شهروندان از مهمترین اولویت های مدیریت شهری است.

وی افزود: یکی از زیرساخت های فراهم شده در راستای ایجاد رفاه بیشتر شهروندان احداث پل هوایی میدان آزادی است که در سنوات گذشته مدیریت آن به عهده شهرداری های مناطق دو و سه بود.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج ادامه داد: چهار پله این پل هوایی در حوزه شهرداری منطقه سه و دو پله نیز در حوزه شهرداری منطقه دو بود که برای جلوگیری از موازی کاری مدیریت کامل این پل در اسفند ماه سالجاری به عهده شهرداری منطقه سه گذاشته شده است.

کریمی یادآور شد: به محض یکپارچه شدن مدیریت این پل هوایی شهرداری منطقه سه اقدام به انجام برخی تعمیرات جزیی پل برقی کرده و این پل در حال حاضر بدون هیچ مشکل و نقص فنی آماده خدمات رسانی به شهروندان است.

وی بیان کرد: با شیوع ویروس کرونا به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس با توجه به اینکه مردم در زمان استفاده از پل به جدارها دست می زنند شهرداری استفاده از پل را ممنوع کرده است.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج با بیان اینکه در زمان فعال بودن پل هم متاسفانه شهروندان از آن استفاده نمی کنند و بیشتر در مسیر سواره رو عبود می کنند، گفت: برای جلوگیری از ورود معتادن به درون پل درب های این پل نیز بسته شده است.

کریمی در خصوص زمان فعال سازی دوباره این پل برقی نیز اظهار داشت: تا زمانی که مشکل ویروس کرونا وجود داشته باشد تصمیمی برای از سرگرفتن فعالیت این پل برقی نداریم.