دعوت کارتونیست های کردستانی برای حضور در مسابقه کارتون کرونا

امین مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انتشار فراخوان مسابقه بین المللی «ما کرونا را شکست می دهیم» با دبیری استاد سید مسعود شجاعی طباطبایی، بیان کرد: برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری در این شرایط در کشور ما با استفاده از بسترهای ارتباطی به ویژه در فضای مجازی و شبکه […]امین مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انتشار فراخوان مسابقه بین المللی «ما کرونا را شکست می دهیم» با دبیری استاد سید مسعود شجاعی طباطبایی، بیان کرد: برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری در این شرایط در کشور ما با استفاده از بسترهای ارتباطی به ویژه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از نیازهای لازم و ضروری است.

وی ادامه داد: خوشبختانه اصحاب فرهنگ و هنر در گذشته نیز در تمامی عرصه ها به میدان آمده و رسالت اجتماعی خود را به بهترین شکل ممکن ایفا کرده اند و راستای مقابله با ویروس کرونا نیز بار دیگر جامعه فرهنگ و هنر کشور نیز وارد میدان شده اند.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان، یادآور شد: اولین مسابقه بین‌المللی کارتون «ما کرونا را شکست می‌دهیم» تاکنون با استقبال خوبی از سوی هنرمندان داخلی و خارجی مواجه بوده است.

وی با اشاره به ظرفیت های بالای استان کردستان در حوزه کارتون و کاریکاتور، افزود: هم اکنون استان کردستان یکی از استانهای صاحب عنوان در عرصه کاریکاتور کشور به شمار می رود و این مهم را می توان در راستای درخشش هنرمندان کارتونیست کردستان در جشنواره های معتبر داخلی و خارجی به خوبی مشاهده کرد.

مرادی ضمن دعوت از هنرمندان کارتونیست کردستانی برای حضور پرشور در این مسابقه بین المللی، اظهار کرد: انتظار می رود که هنرمندان کردستانی بار دیگر با حضور قابل توجه در این مسابقه هم جایگاه استان را در این عرصه ارتقاء دهند و هم اینکه رسالت و نقش اجتماعی خود را به بهترین شکل ممکن نشان دهند.

لازم به یادآوری است: فراخوان مسابقه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور “ما کرونا را شکست می‌دهیم “۱۱ اسفندماه منتشر شد و هنرمندان تا ۱۱ فروردین ۹۹ فرصت دارند با ارسال اثر به پست الکترونیک coronacontest@gmail.com دراین مسابقه شرکت کنند.