دکه‌ها و شهربازی‌های روباز سنندج از معافیت ۲ ماهه اجاره‌بها برخوردار شدند

ایسنا/کردستان رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از معافیت ١٠٠ درصد پرداخت اجاره اسفند و فروردین شهربازی‌های روباز داخل پارک‌های سنندج، خبر داد و عنوان کرد: برای بوفه‌های داخل پارک‌ها ۲۰ درصد تخفیف و برای ورودی آبیدر نیز ٢٥ درصد تخفیف در ماه‌های اسفند و فروردین در نظر گرفته شده است. […]

ایسنا/کردستان رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از معافیت ١٠٠ درصد پرداخت اجاره اسفند و فروردین شهربازی‌های روباز داخل پارک‌های سنندج، خبر داد و عنوان کرد: برای بوفه‌های داخل پارک‌ها ۲۰ درصد تخفیف و برای ورودی آبیدر نیز ٢٥ درصد تخفیف در ماه‌های اسفند و فروردین در نظر گرفته شده است.

 شرمین شریفی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جلسه هیئت مدیره سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، شهرداری تمهیدات لازم برای اعمال تخفیف برای شهربازی ها و دکه های  سطح شهر صورت گرفته شد.

وی با بیان اینکه کرونا ویروس خطری جدی برای جامعه است، عنوان کرد : مردم باید این بیماری را جدی بگیرند و با خودقرنطینهگی زمینه عبور از این بحران را فراهم سازند.

شریفی افزود: شیوع این ویروس مشکلات جدی برای برخی مشاغل ایجاد کرده است که توجه به این موضوع با هدف جلوگیری از استرس و التهاب جامعه ضروری است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج به برخی تمهیدات شهرداری سنندج در این راستا گریزی زد و ادامه داد: این سازمان با هدف کمک به پیشگیری از کرونا ویروس و کاهش دغدغه تعدادی از بهره‌برداران از فضاهای مختلف متعلق به خود تمهیداتی مختلفی اندیشیده است.

وی از معافیت ١٠٠ درصد پرداخت اجاره اسفند و فروردین ماه شهربازی‌های روباز داخل پارک‌های سنندج، خبر داد و گفت: برای بوفه‌های داخل پارک‌ها ۲۰ درصد تخفیف  و برای ورودی آبیدر نیز ٢٥ درصد تخفیف در ماه‌های اسفند و فروردین در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: بوفه‌هایی که برای فروش و استعمال دخانیات و قلیان توسط مرکز بهداشت پلمپ شده‌اند ملزم به پرداخت اجاره بوده و موضوع به مراجع ذیصلاح ارجاع و پیگیری می‌شود.

وی یادآوری کرد: ۸ شهربازی و ۱۴ بوفه فعال در سطح شهر سنندج  متعلق به این سازمان مشمول این تخفیفات می‌شوند.

انتهای پیام