رابطین انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان در شهرستانها معرفی شدند

رابطین انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان در شهرستان های تابعه در جلسه ای با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی و احکام آنها ابلاغ شد و رابطین انجمن رسما" فعالیت خود را آغاز کردند.

با عنایت به اینکه هیئت رئیسه ی انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان در چند ماه گذشته ضمن مکاتبه با روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانها و رایزنی و نشست با هنرمندان تئاتر شهرستانها، در خصوص معرفی رابطین انجمن در هر شهرستان مباحث و  بررسی های لازم را انجام داده و پس از تصویت در جلسه داخلی هیئت رئیسه، نسبت به صدور ابلاغ رابطین شهرستانی اقدام کرد.

  روز پنجشنبه مورخ ۱۱ مهر ماه ۹۸ با حضور جناب اقای جلال قلعه شاخانی مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، احکام رابطین انجمن در شهرستانها ابلاغ شد و و رابطین انجمن رسما” فعالیت خود را آغاز کردند..

در این دیدار صمیمانه، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان گزارشی کوتاه از انتخاب رابطین جدید و اقدامات انجام گرفته ارائه کرد و برخی از رابطین به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن تبریک به رابطین منتخب، مطالب مهمی در خصوص برنامه های اداره کل و تلاش مسئولین و هنرمندان در جهت جذب مخاطب و تولید آثار فاخر نمایشی ارائه نمودند و پیشنهاد  کردند مسئولین دفاتر و رابطین انجمن طی نشست های صمیمانه با هنرمندان در خصوص تولید آثار نمایشی که بیشترین ارتباط را با مخاطب برقرار کند رایزنی کنند و اعلام کردند که اداره کل با همکاری انجمن استان تمام توان خود را در جهت رفع مشکلات حوزه تئاتر به کار می گیرد و ساخت پلاتوهای تئاتر در شهرستانهای  استان از اولویت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

اسامی رابطین انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان در شهرستانها به شرح ذیل است‌؛

شهرستان بانه (آقای بهاالدین عزیز زاده )

شهرستان سقز (آقای محمد زارع زاده)

شهرستان بیجار (آقای امید اکبر)

شهرستان قروه (آقای محمد صمدی)

شهرستان دیواندره (آقای حسین مرادی)

شهرستان کامیاران (آقای هیوا شاه ویسی)

شهرستان دهگلان (آقای سامان رستمی)

شهرستان سروآباد (آقای خلیل ایزدیار)

شهرستان مریوان (آقای سلام نباتی)

لازم به ذکر است در شهرستان مریوان در آینده نزدیک و پس از تمدید پروانه فعالیت برخی از  گروههای نمایشی شهرستان، انتخابات دفتر انجمن مریوان برگزار خواهد گردید چون بر اساس دستورالعمل اداره کل هنرهای نمایشی، در شهرستانهایی که بیش از پنج گروه دارای پروانه داشته باشند انتخابات برگزار شده و سه نفر عضو هیئت مدیره دفتر انجمن آن شهرستان خواهند بود‌.

انتهای خبر/