رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه

راه‌اندازی قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا ویروس در بانه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه از راه‌اندازی قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا ویروس در این شهرستان خبر داد.
حجت‌الاسلام ابراهیم مولازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و با موافقت مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان قرارگاه جهادی مبارزه با  کروناویروس در محل تبلیغات اسلامی بانه راه‌اندازی می‌شود.

وی افزود: واحد دارالقرآن این اداره به مدت ۴۵ روز با همکاری اعضای هیئت مذهبی محمد رسول الله(ص) با اعتباری  بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال در راستای پیشگیری از ویروس کرونا در مناطق مختلف شهرستان بانه فعالیت دارند.

وی با اشاره به اینکه مبلغ یاد شده ازطرف کمک‌های خیرین جمع‌آوری شده است، اعلام کرد: این اعتبار برای رفع نیاز خانواده‌های نیازمند و تهیه سبد کالا از قبیل لوازم بهداشتی، روغن و برنج هزینه و در میان خانواده‌ها توزیع می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه همچنین از تهیه ماسک N95 به همت یکی از خیرین شهرستان بانه خبر داد و عنوان کرد: این ماسک‌ها نیز بین مردم توزیع شده است.

حجت‌الاسلام مولازاده حس نوع‌دوستی مردم شهرستان بانه را قابل تحسین خواند و بیان کرد: جوانان این شهرستان با شیوع کرونا اقدام به ضدعفونی محلات و معابر شهر و روستاهای این شهرستان کردند.

وی همچنین اعلام کرد: از سوی تشکل‌های مردمی تحت پوشش این اداره در پویشی مردمی کمک‌های نقدی و غیر‌نقدی طی فعالیتی همگانی جمع‌آوری شد و بر اساس هماهنگی و اقدامات قبلی این کمک‌ها در اختیار خانواده‌های بی‌بضاعت با توجه قرنطینه شدن خانواده‌ها و ایام بیکاری قرار داده شد.

وی با بیان اینکه فعالیت این اقدام تا پایان ویروس کرونا ادامه خواهد داشت، اضافه کرد: تمام تلاش تبلیغات اسلامی و تشکل‌های وابسته به آن در شهرستان بانه تهیه و توزیع ماسک و ضدعفونی سطح شهر و روستا و کمک به کنترل ویروس کروناست

انتهای پیام/