راه‌اندازی کلینیک مجازی پزشکان متخصص کردستانی

به گزارش ایکنا از کردستان، تعدادی از پزشکان متخصص شماره‌های خصوصی تلفن و آدرس‌های خود  در فضای مجازی را در دسترس عموم گذاشته و از مردم خواسته‌اند که مشکلات و نیازهای تخصصی درمانی خود را به صورت آنلاین با آنان در میان بگذارند. پزشکان این کلینیک مجازی متخصص و فوق تخصص داخلی مغز و اعصاب، […]به گزارش ایکنا از کردستان، تعدادی از پزشکان متخصص شماره‌های خصوصی تلفن و آدرس‌های خود  در فضای مجازی را در دسترس عموم گذاشته و از مردم خواسته‌اند که مشکلات و نیازهای تخصصی درمانی خود را به صورت آنلاین با آنان در میان بگذارند.

پزشکان این کلینیک مجازی متخصص و فوق تخصص داخلی مغز و اعصاب، بیهوشی مراقبت‌های ویژه، کودکان و نوزادان، طب هسته‌ای، مغز و اعصاب کودکان، اورولوژی،  گوش و حلق و بینی، روانشناس بالینی و کودک، پوست و مو، کودکان و فوق تخصص کلیه، خون و سرطان کودکان هستند.

پزشکان ابتدا گروهی  ۱۴ نفره بودند که برای خدمات رایگان مجازی اعلام آمادگی کردند اما بعد از انتشار اطلاعیه آنان، شماری دیگر از پزشکان به این گروه پیوستند و اعلام کردند هر شهروند نیازمند دریافت خدمات درمانی را به صورت مجازی و مجانی راهنمایی می کنند.

در اطلاعیه این پزشکان گفته شده: «اینجانبان فرزندان شما در سیستم بهداشتی و درمانی تا زمان فروکش کردن اپیدمی کرونا پاسخگوی سؤالات شما در زمینه تخصصی خود هستیم».

پزشکان متخصص و فوق تخصص کردستانی در این پیام توصیه کرده‌اند که برای قطع زنجیره کرونا مردم در خانه‌هایشان بمانند و از خانه بیرون نیایند.