رشد اقتصادی کنونی، ایران را به قطب اقتصادی اول منطقه تبدیل می کند

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی با تاکید بر اینکه سال جدید، سالی امیدآفرین در همه ابعاد برای کشورمان است که ماحصل آن سرافرازی ملت بزرگ ایران اسلامی خواهد بود، به نامگذاری سال ۹۹ به نام جهش تولید از […]به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی با تاکید بر اینکه سال جدید، سالی امیدآفرین در همه ابعاد برای کشورمان است که ماحصل آن سرافرازی ملت بزرگ ایران اسلامی خواهد بود، به نامگذاری سال ۹۹ به نام جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و اظهار داشت: امیدواریم امسال، سالی پر از توفیق و پیروزی و هر آنچه خیر است برای ملت ایران باشد.

وی با بیان اینکه سال گذشته مملو از موفقیت و نیز مشکلات و مصائب مختلف بود، افزود: سال ۹۸ از جهات مختلف نظامی و پشت سر گذاشتن تحریم‌هایی که نقطه امید دشمنان بود، موفقیت‌هایی برایمان در پی داشت.

نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به مشکلات زلزله، سیل و دیگر بلایای طبیعی، ادامه داد: در پایان سال هم مشکلاتی به وجود آمد از جمله کرونا که عید امسال متأثر از این بیماری است و دید و بازدید و مسافرت‌ها را محدود و ممنوع کرد.

آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه ملت در هر مسأله‌ای که دست بدست هم داده توانسته از آن عبور کند، یادآور شد: با رعایت بهداشت فردی و توجه به هشدارهای پزشکی می‌توان این بیماری را مهار کرد.

وی با قدردانی از همه پزشکان، پرستاران و کادر پزشکی که برای ریشه کنی این بیماری تلاش می‌کنند، بیان کرد: همت و تلاش کادر درمان و همراهی مردم شرط اصلی گذر از این بحران است.

نماینده ولی فقیه در کردستان با تاکید بر اینکه مشکلات اقتصادی نیز با همدلی و همراهی از بین می‌رود، گفت: مسئولان باید بیش از پیش به فکر مردم باشند و مردم هم کمک کنند تا بار فشار اقتصادی کمتر شود.

آیت الله حسینی شاهرودی اظهار داشت: سالی با افق‌های نو و امیدآفرین پیش رو داریم که نتیجه آن سرفرازی ملت ایران خواهد بود.