روسا و دبیران شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کردستان رسماً معرفی شدند‌

روسا و دبیران شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان‌های استان کردستان رسماً معرفی شدند.

در مراسمی با حضور مسئولان، روسا و دبیران شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان‌های استان کردستان رسماً معرفی شدند.

‌حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد سادات‌، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به بیان ویژگی‌های شخصیتی و اندیشه‌های سردار دل‌ها پرداخت و اظهار داشت: امیدوارم همه ما ادامه‌دهنده راه شهیدان باشیم.

وی با بیان اینکه ولایتمداری، عمل خالصانه، زهد و ساده‌زیستی، غیرت، مجاهدت، رشادت و تعصب سردار دل‌ها به نوامیس مسلمین هیچ‌گاه فراموش نمی‌شود، افزود: حاج قاسم سلیمانی سرداری بود که همواره با مردم و هیچ‌وقت کاخ‌ نشین نشد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان تصریح کرد: هم‌اکنون خطر اشرافی‌گری برخی مسئولان به مراتب از آمریکا بیشتر است چراکه این افراد با تفکر اشرافی‌گری و مانور تجمل‌گرایی مردم را نسبت به نظام بدبین می‌کنند.

وی با بیان اینکه «جوان‌گرایی» در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان در دستور کار قرار داده شده است، گفت: باید همه با هم با «وحدت و انسجام» در عمل به‌دنبال جذب و مشارکت حداکثری باشیم.

‌حجت‌الاسلام والمسلمین سادات‌ تاکید کرد: باید همه نیروهای انقلابی و حزب‌الهی پای کار آمده و از تفرقه دوری کرده و مردم را نسبت به انتخاب اصلح آگاه کنیم.

محرم وزیری، دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از همه مسئولان کمیته استان، رؤسا و دبیران شهرستان‌ها اظهار داشت: این شورا یک ساختار منسجم و هماهنگی را از ماه‌های گذشته در استان شکل داده و تاکنون جلسات متعددی با حضور مسئولان ارشد استانی، نخبگان و جامعه فرهیختگان برگزار شده است.

وی افزود: اعضای اصلی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان براساس رأی‌گیری افراد انتخاب شده و یقیناً تا آخر هم «صداقت در رفتار و گفتار سیاسی» ملاک کارمان است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: از همه احزاب، نیروهای انقلابی و ارزشی و همه کسانی‌که که دل در گروه انقلاب و نظام داشته، برای حضور در شورا و انتخابات دعوت کرده و یقیناً تا آخر هم قاطعانه از آنان حمایت خواهیم کرد.

وزیری با تاکید بر اینکه باید نمایندگان انقلابی و با روحیه مدیریت جهادی وارد مجلس شوند، تصریح کرد: قطعاً در گزینش نیروهای مد نظر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان، این مهم لحاظ خواهد شد.
جلال اضغری نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان نیز در این مراسم با تاکید بر اینکه باید ساز و کار شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بیشتر برای مردم تشریح شود، اظهار داشت: باید هر چه سریع‌تر لیست کاندیداهای همسو، مورد حمایت و وثوق شورا و رأی‌آور انتخاب و معرفی شوند.

وی افزود: قطعاً در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب نسبت به وعده‌های نمایندگان مطالبه‌گر خواهیم بود و اجازه نمی‌دهیم کسی به نام اصولگرایی صرفاً برای ورود به مجلس و تقسیم قدرت در آینده برنامه‌ریزی کند.

براساس این گزارش؛ در پایان این مراسم از سقز «یحیی دباغی و کاوه عبدی»؛ «خالد قربانی و جعفر عبدالله‌پور» بانه؛ «محمدظاهر نادرزاده و لقمان کریمی‌زاده» مریوان؛ «رمضان علیخانی و مجتبی باجلانی» کامیاران؛ «احمد ایمانزاده و یدالله محمدیان» دیواندره؛ «سید خالد هاشمی‌نسب و مسعود میره‌کی» دهگلان و در قروه «تورج حیدری و عبدالله عبدالملکی» به‌ترتیب به‌عنوان رئیس و دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی این شهرستان‌ها معرفی شدند.

همچنین «سیدکامل حسینی و پویا محمدی» در سنندج و «مصطفی کاظمی و امیرعباس طهماسبی» در بیجار به‌ترتیب به‌عنوان رئیس و دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی این شهرستان‌ها انتخاب و معرفی شدند.

گفتنی است؛ «محمد چمن‌گلی» به‌عنوان رابط حوزه انتخابیه شهرستان بانه و سقز؛ «سیدخالد حسینی» رابط حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران و «اسماعیل اسفندیاری» رابط حوزه انتخابیه قروه و دهگلان انتخاب و معرفی شدند.

تسنیم
انتهای خبر/