روند رو به رشد و گسترش ویروس کرونا در سقز نگران کننده است

به گزارش خبرنگار مهر، انور بهرامی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی، اظهار داشت: گاهی افراد غیر مسئول در خصوص کرونا ویروس اظهار نظر و روند را عادی جلوه می دهند که همین امر باعث می شود عده ای از مردم موارد بهداشتی را رعایت نکرده و به کرونا مبتلا شوند و […]به گزارش خبرنگار مهر، انور بهرامی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی، اظهار داشت: گاهی افراد غیر مسئول در خصوص کرونا ویروس اظهار نظر و روند را عادی جلوه می دهند که همین امر باعث می شود عده ای از مردم موارد بهداشتی را رعایت نکرده و به کرونا مبتلا شوند و بایستی این افراد در برابر اظهارات خود پاسخگو باشند.

وی با اشاره به سخنان افرادی در صفحات شخصی در فضای مجازی مبنی بر کاهش روند این بیماری در سقز، افزود: این اقدام ها باعث می شود تا مردم نسبت به شیوع ویروس موارد بهداشتی را رعایت نکنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز ادامه داد: به دلیل سخنان این افراد از دیروز تعداد افراد بستری و همچنین بیماران بدحال افزایش یافته است که سی تی برخی از آنان نیز مثبت و آمار کرونایی ها در سقز افزایش خواهد یافت.

وی ضمن اشاره به روند مشارکت و همکاری مردم در راستای مقابله با گسترش ویروس کرونا در شهرستان سقز، گفت: در خانه ماندن و تلاش در راستای قطع زنجیره ای کره را یکی از نیازهای لازم و ضروری در این مقطع در شهرستان سقز است و انتظار داریم که مردم این شهرستان مشارکت و همکاری بهتری با مسئولان شبکه بهداشت و درمان در راستای مقابله عملی با ویروس کرونا داشته باشند.

بهرامی یادآور شد: در حال حاضر ۵۴ بیمار مشکوک و مبتلا به کرونا در بیمارستان های سقز بستری هستند و امروز ۱۰ نفر ترخیص شدند.