روند کنترل کرونا ویروس در شهرستان سقز امیدوار کننده است

به گزارش خبرنگار مهر، کامیل کریمیان شامگاه چهارشنبه در نشست با جمعی از خبرنگاران و مسئولان کمپین‌های پیشگیری از کرونا در شهرستان سقز، اظهار داشت: سقز در کنترل و ریشه کن کردن کرونا به الگوی کشوری تبدیل و زبانزد عام و خاص خواهد شد. وی افزود: همت قشرهای مختلف مردم، صبر بازاریان، فداکاری کادر درمان، […]به گزارش خبرنگار مهر، کامیل کریمیان شامگاه چهارشنبه در نشست با جمعی از خبرنگاران و مسئولان کمپین‌های پیشگیری از کرونا در شهرستان سقز، اظهار داشت: سقز در کنترل و ریشه کن کردن کرونا به الگوی کشوری تبدیل و زبانزد عام و خاص خواهد شد.

وی افزود: همت قشرهای مختلف مردم، صبر بازاریان، فداکاری کادر درمان، آگاه سازی روحانیان و اصحاب رسانه ارزشمند و ستودنی است.

فرماندار ویژه شهرستان سقز با بیان اینکه کرونا آتش زیر خاکستر است، ادامه داد: این آتش در سقز با کاهش تعداد بیماران بستری از ۷۰ نفر به ۳۰ نفر فروکش کرده و با اقدامات پیشگیرانه از جمله ماندن در خانه در آتش نخواهیم دمید.

کریمیان یادآور شد: در روستای سرا، ایستگاه آموزشی و هدایت مسافران از فردا استقرار می یابد و به مسافران گفته می شود مهمانپذیرها تعطیل هستند و اکنون مهمان نمی پذیریم و به شهر وارد نشوید و از کنار گذر عبور کنید.

وی در پایان سخنان خود از مردم خواست در راستای پیشگیری از تجمع و شیوع کرونا، پنجشنبه و جمعه بر سر مزار عزیزانشان به آیچی نروند.