رویداد «ایده تا اجرا در مدیریت مصرف برق» بصورت مجازی برگزار می‌شود

با همکاری توسعه زیست بوم نوآوری انرژی معاونت علمی؛ به گزارش گروه فناوری خبرگزاری دانشجو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد ایده تا اجرا در حوزه مدیریت مصرف برق در بستر فضای مجازی و به صورت غیرحضوری با همکاری حوزه توسعه زیست بوم نوآوری انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری […]


با همکاری توسعه زیست بوم نوآوری انرژی معاونت علمی؛

به گزارش گروه فناوری خبرگزاری دانشجو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد ایده تا اجرا در حوزه مدیریت مصرف برق در بستر فضای مجازی و به صورت غیرحضوری با همکاری حوزه توسعه زیست بوم نوآوری انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت توانیر و به همت شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد و همکاری مرکز شتاب ایده اجرا می‌شود.

شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها می‌توانند ایده‌های خود را برای ارائه در این رویداد ارسال کنند. ایده‌ها و طرح‌های ارائه شده پس از ارزیابی و بررسی توسط هیئت داروان در صورت انتخاب، می‌توانند از بسته حمایت مالی این رویداد برخوردار شوند. اجرایی شدن ایده‌ها و کمک به حل مشکلات موجود در صنعت برق از جمله معیار‌های است که بر اساس آن ایده‌های برتر انتخاب می‌شوند.

با توجه به اینکه فناوران و فعالان این حوزه نیز مانند دیگر شهروندان به جهت رعایت توصیه‌های پزشکی در منزل حضور دارند، فرصت خوبی برای ایده پردازی و تفکر لازم در جهت ارائه روش‌های نوین مدیریت مصرف برق، خواهد بود تا با موفقیت مشکل پیک تابستان ۱۳۹۹ حل شود.

استارتاپ‌ها، شرکت‌های فناور و صاحبان ایده، می‌توانند برای ثبت ایده‌های خود و کسب اطلاعات بیشتر به سایت https://www.meedc.ir/ یا http://www.ideaacc.ir/ مراجعه کنند.