شریعتی رئیس شورای شهر سنندج

سرانه درآمد شهرداری سنندج یک چهارم سایر شهرهای کشور است

بیستمین سالگرد تاسیس شوراها

جلال شریعتی در دیدار با فرماندار و شهردار سنندج به مناسبت گرامیداشت بیستمین سالگرد تاسیس شوراها، اظهار داشت: نهم اردیبهشت ماه روز مردم سالاری است چرا که در چنین روزی شورا با انتخاب مردم در فرآیند انتخاباتی تشکیل شده است.

وی توجه به عقلانیت در فرآیند تصمیم گیری شوراها را ضروری دانست و افزود: هر چه شورا به عقلانیت توجه داشته باشد و امکان استفاده از خرد جمعی را فراهم سازد و از ظرفیت های فکری در مجموعه مدیریتی بهره بگیرد خروجی مثبت و کیفی تری در خدمت به مردم خواهد داشت.

رئیس شورای شهر سنندج وجود تخصص های متنوع، همدلی، عقلانیت، انسجام را از جمله ویژگی های شورای دور پنجم شهر سنندج عنوان کرد و ادامه داد: پاکدستی از دیگر ویژگی های بارز اعضای شورای شهر سنندج است و تا این لحظه هیچکس نتوانسته در این زمینه انگی به این اعضا بزند.

شریعتی با بیان اینکه اعضای شورای شهر سنندج بعد از انتخابات دوره پنجم با برگزاری نشست های هم اندیشی سعی کردند بهترین برنامه ها را تدوین و تصمیمات مناسبی را برای شهر بگیرند، یادآور شد: شورای شهر سنندج با تمام اختلاف سلایقی که ممکن است در درون داشته باشد یکی از بهترین شوراهای سطح استان است.

وی بیان کرد: سرانه درآمد شهرداری سنندج به نسبت مراکز سایر استان ها در حد یک چهارم و خیلی پایین است و اینکه توانسته ایم با وجود پایین بودن سرانه درآمدی خدمات قابل قبولی را به شهروندان ارائه کنیم، بسیار ارزشمند است.

رئیس شورای شهر سنندج گفت: البته نقدهایی به کار شورا و شهردای در این دوره هم وجود دارد که این نقدها طبیعی است ولی معتقدیم با توجه به ظرفیتی که در اختیار داشته ایم توانسته ایم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

شریعتی از تلاش های مجموعه شهرداری سنندج تقدیر کرد و اظهار داشت: مجموعه شهرداری سنندج با قدرت و همت مضاعف در راستای خدمت به مردم تلاش و عملکرد قابل قبولی داشته اند.

انتهای پیام/