سپاه دیواندره ۴۲ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهدا کرد

سرهنگ پاسدار صمدمحمد علیزاده روز شنبه در آیین اهدای این جهیزیه ها که با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسوولان محلی انجام شد، اظهار داشت: هر سری جهیزیه شامل ۱۰ قلم کالای ایرانی بوده که به مناسبت فرا رسیدن سال نو و در راستایی محرومیت زدایی از محل اعتبارات داخلی سپاه خریداری و توزیع شده است. […]

سرهنگ پاسدار صمدمحمد علیزاده روز شنبه در آیین اهدای این جهیزیه ها که با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسوولان محلی انجام شد، اظهار داشت: هر سری جهیزیه شامل ۱۰ قلم کالای ایرانی بوده که به مناسبت فرا رسیدن سال نو و در راستایی محرومیت زدایی از محل اعتبارات داخلی سپاه خریداری و توزیع شده است.

وی اضافه کرد: ارزش هر سری جهیزیه ۱۵ میلیون تومان به قیمت تمام شده کالا از درب کارخانه است که سه میلیون آن سهم آورده زوج بود تا در راستای ترویج ازدواج آسان،  افراد نیازمند زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

سرهنگ علیزاده ادامه داد: هر جهیزیه شامل یخچال، لباسشویی، سرویس قاشق و چنگال، سرویس ظروف آشپزخانه، اتو، پتو، فرش ۶ متری و برخی اقلام مورد نیاز دیگر است که با  هدف ترویج ازدواج آسان و یاری رساندن به قشر محروم برای تشکیل زندگی در قالب یک فرهنگ فراگیر خریداری و توزیع شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دیواندره افزود: جهیزیه های اهدایی توسط سپاه با خودرو تا درب خانه زوج های جوان حمل و به ایشان تحویل داده شد.

وی با بیان اینکه خدمت رسانی به محرومان یکی از برنامه های محوری و اولویت مجموعه سپاه است، گفت: برنامه اهدای جهیزیه به زوج‌های بی‌بضاعت آبرومند از سوی سپاه همچنان ادامه دارد.

شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۸۵ کیلومتری شهر سنندج مرکز کردستان قرار دارد.