شدت بارش‌ها تا صبح یکشنبه افزایش می‌یابد

ایسنا/کردستان کارشناس هواشناسی استان کردستان با بیان اینکه بارش‌های این سامانه در سطح استان ملایم است اعلام کرد که از امروز شنبه تا ظهر یکشنبه شرایط بارش‌ مناسب فراهم است. خسرو سیف پناهی شعبانی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به آخرین تحلیل نقشه‌های هواشناسی استان کردستان اظهار کرد: از امروز شنبه تا […]ایسنا/کردستان کارشناس هواشناسی استان کردستان با بیان اینکه بارش‌های این سامانه در سطح استان ملایم است اعلام کرد که از امروز شنبه تا ظهر یکشنبه شرایط بارش‌ مناسب فراهم است.

خسرو سیف پناهی شعبانی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به آخرین تحلیل نقشه‌های هواشناسی استان کردستان اظهار کرد: از امروز شنبه تا ظهر یکشنبه شرایط بارش‌ها به صورت باران و تگرگ و همچنین رعدوبرق فراهم است.

وی افزود: از ظهر یکشنبه تا صبح دوشنبه نیز بارش‌های خفیف باران و تگرگ و در ارتفاعات برف پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی استان کردستان با بیان اینکه دمای هوا در صبح روزهای دوشنبه و سه‌شنبه کاهش می‌یابد تصریح کرد: بارش‌ها در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در حد احتمال است.

وی عنوان کرد: بیشتر بارش‌های این سامانه در نواحی غربی استان و تا حدودی جنوبی خواهد بود و در نیمه شرقی استان از شدت کمتری برخوردار است.

سیف پناهی شعبانی در پایان با اشاره به مجموع بارش‌های شبانه روز گذشته یادآور شد: مجموع بارش‌های شبانه روز گذشته در ایستگاه‌ سقز ۹ میلیمتر، کامیاران ۶ ، سلین ۶، قروه ۶، سروآباد ۵، سنندج و مریوان ۳ میلیمتر بوده است.

انتهای پیام