شمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان کردستان به ۲۰۰ نفر رسید

به گزارش خبرنگار مهر، فرزین رضاعی ظهر امروز پنج شنبه آخرین آمار از شمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان کردستان را تا این لحظه اعلام کرد. وی ادامه داد: از مجموع ۵۷۰ نمونه صورت گرفته از ابتدای ورود ویروس کرونا به استان کردستان تا این لحظه متأسفانه شمار مبتلایان به این ویروس در استان […]به گزارش خبرنگار مهر، فرزین رضاعی ظهر امروز پنج شنبه آخرین آمار از شمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان کردستان را تا این لحظه اعلام کرد.

وی ادامه داد: از مجموع ۵۷۰ نمونه صورت گرفته از ابتدای ورود ویروس کرونا به استان کردستان تا این لحظه متأسفانه شمار مبتلایان به این ویروس در استان به ۲۰۰ نفر رسید و نتیجه آزمایش ۳۱۱ نفر نیز منفی بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در حال حاضر شهرستان سقز با ۷۸ مبتلا بیشترین شمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان کردستان را به خود اختصاص داده است.

وی یادآور شد: در حال حاضر شهرستان بانه با ۴۱ نفر، سنندج ۳۲ نفر، کامیاران ۸ نفر، قروه ۱۳ نفر، مریوان ۵ نفر، دیواندره ۸ نفر، بیجار ۱۲ نفر، دهگلان ۲ نفر و شهرستان سروآباد نیز با یک نفر دیگر شمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان کردستان را شامل می‌شوند.

رضاعی به شمار افرادی که به دلیل ابتلاء به ویروس کرونا در استان کردستان فوت کرده اند اشاره کرد و یادآور شد: تاکنون ۲۱ نفر در سطح استان کردستان به دلیل ابتلاء به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

وی افزود: شهرستان سقز با ۱۱ مورد مرگ مبتلایان به ویروس کرونا بیشترین آمار فوت استان کردستان را به خود اختصاص داده است.