شمار مبتلایان به کرونا در استان کردستان به ۱۰۷ نفر رسید

به گزارش خبرنگار مهر، فرزین رضاعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی استان کردستان اظهار داشت: تا ظهر امروز از مجموع ۳۳۸ نمونه آزمایش انجام شده در استان کردستان نتیجه آزمایش ۱۰۷ نفر مثبت بوده و نتیجه ۱۹۰ آزمایش هم منفی است. وی با اشاره به وضعیت شهرستان های استان کردستان در خصوص […]به گزارش خبرنگار مهر، فرزین رضاعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی استان کردستان اظهار داشت: تا ظهر امروز از مجموع ۳۳۸ نمونه آزمایش انجام شده در استان کردستان نتیجه آزمایش ۱۰۷ نفر مثبت بوده و نتیجه ۱۹۰ آزمایش هم منفی است.

وی با اشاره به وضعیت شهرستان های استان کردستان در خصوص توزیع این بیماری، بیان کرد: تا ظهر امروز سقز ۴۲، بانه ۲۳، سنندج ۱۵، کامیاران ۵، قروه ۹، مریوان ۲، دیواندره ۴، بیجار ۴، دهگلان ۲ و سروآباد یک مورد مبتلا به ویروس کرونا شناسایی شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان به شمار افراد فوت شده در این استان اشاره کرد و گفت: متاسفانه تا امروز ۱۰ نفر به دلیل مبتلا شدن به کرونا در استان کردستان جان خود را از دست داده اند.

وی بار دیگر از همه مردم استان کردستان درخواست کرد که ضمن رعایت مسائل بهداشتی حتی المقدر از حضور در معابر عمومی به شدت پرهیز کنند.