ضرر هنگفت لیورپول بعد از حذف زودهنگام از لیگ قهرمانان

حذف زودهنگام لیورپول از لیگ قهرمانان باعث می شود این تیم انگلیسی بیش از ۳۰ میلیون پوند ضرر مالی داشته باشد. به گزارش ایسنا به نقل از آیریش سان، لیورپول برای اولین بار در ۳ سال اخیر نتوانست از مرحله نخست حذفی لیگ قهرمانان اروپا پا را فراتر بگذارد و حذف زودهنگامی از لیگ قهرمانان […]حذف زودهنگام لیورپول از لیگ قهرمانان باعث می شود این تیم انگلیسی بیش از ۳۰ میلیون پوند ضرر مالی داشته باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از آیریش سان، لیورپول برای اولین بار در ۳ سال اخیر نتوانست از مرحله نخست حذفی لیگ قهرمانان اروپا پا را فراتر بگذارد و حذف زودهنگامی از لیگ قهرمانان اروپا داشت.
این اتفاق باعث می شود دست کم ۳۰ میلیون پوند ضرر مالی در انتظار تیمی باشد که فصل قبل توانست با برتری ۲ بر صفر برابر تاتنهام قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورد.
یوفا برای تیم هایی که مرحله به مرحله در لیگ قهرمانان صعود می کند پاداش های جداگانه ای در نظر گرفته است که این فصل نصیب مدافع عنوان قهرمانی نمی شود.
البته شاگردان یورگن کلوپ می توانند با قهرمانی در لیگ برتر انگلیس فصل را به خوبی برای خود تمام کنند. لیورپول طبق برنامه در صورتی که بازیهای لیگ برتر انگلیس لغو نشود باید دوشنبه در داربی مرسی ساید به دیدار اورتون برود.

انتهای پیام