طرح پیشگیرانه فاصله گذاری اجتماعی هوشمند با جدیت اجرا می‌شود

ایسنا/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی با تبدیل شدن به طرح فاصله گذاری هوشمند با جدیت اجرا می‌شود. حسین خوش اقبال امروز(۱۸ فروردین) اظهار کرد: با استناد به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با ‌کرونا و لزوم اجرای دقیق اقدامات پیشگیرانه جهت مقابله با این بیماری باید مردم همچنان […]ایسنا/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی با تبدیل شدن به طرح فاصله گذاری هوشمند با جدیت اجرا می‌شود.

حسین خوش اقبال امروز(۱۸ فروردین) اظهار کرد: با استناد به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با ‌کرونا و لزوم اجرای دقیق اقدامات پیشگیرانه جهت مقابله با این بیماری باید مردم همچنان به توصیه های بهداشتی توجه کرده و ازترددهای غیر ضروری در داخل شهرهای استان خودداری کنند.

وی افزود: در این رابطه تردد خودرو ‌بین استان ها تا ۳۰ فروردین ممنوع خواهد بود و با هرگونه تخلف با قاطعیت برخورد می شود.

خوش اقبال بیان کرد: در چارچوب ‌طرح فاصله گذاری هوشمند، کسب و کارهای متوسط و کم‌ ریسک دراستان با رعایت ‌پروتکلهای بهداشتی از ۲۳ فروردین ماه می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

 رئیس کمیته امنیتی ،اجتماعی و انتظامی استانی ستاد مدیریت بیماری کرونا، ذکر کرد: در راستای طرح‌مذکور کسب و کارهای سنگین همچنان تا ۳۰ فروردین تعطیل ادارات دولتی استان نیز از ۲۳ فروردین با دو سوم نیروها به فعالیت خود ادامه می دهند.

وی در بخشی دیگر از سخنانش به نحوه زمان آغاز فعالیت اداری در استان نیز گفت: ساعت کار اداری از ۲۳ فروردین از ساعت ‌۷ صبح الی ۱۴ خواهد بود.

خوش اقبال تاکید کرد: فعالیت آموزشی در مقطع کارشناسی و مدارس استان نیز تا ۳۰ فروردین تعطیل است.

وی در پایان  یادآور شد: اماکن مقدسه همانند گذشته فعلاً تا ۳۰ فروردین تعطیل خواهند بود.

انتهای پیام