علی لاریجانی آخرین وضعیت مقابله با کرونا در کردستان را بررسی کرد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، علی لاریجانی در این تماس تلفنی ضمن پیگیری اقدامات صورت گرفته و نیازمندی‌های هر بخش برای مقابله با کرونا، توصیه‌های لازم را برای قطع چرخه انتقال این ویروس ارائه کرد. رئیس مجلس شورای اسلامی از اعضای ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا […]به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، علی لاریجانی در این تماس تلفنی ضمن پیگیری اقدامات صورت گرفته و نیازمندی‌های هر بخش برای مقابله با کرونا، توصیه‌های لازم را برای قطع چرخه انتقال این ویروس ارائه کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی از اعضای ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در کردستان و کادر درمانی به خاطر اتخاذ تصمیم‌های به هنگام و اثربخش در راستای پیشگیری هرچه بیشتر از شیوع ویروس کرونا و خدمت‌رسانی به مبتلایان قدردانی کرد.

لاریجانی همچنین بر ضرورت تداوم اقدامات پیشگیرانه و فراهم کردن بسترهای لازم برای خدمت‌رسانی بخش بهداشت و درمان به بیماران مبتلا به ویروس کرونا در سطح استان تاکید کرد.

استاندار کردستان نیز در این گفتگو، ضمن قدردانی از توجه رئیس مجلس، از همدلی و هماهنگی مناسب همه دستگاه‌ها در استان برای مقابله با کرونا خبر داد و گفت: تمامی امکانات لازم برای مقابله با شیوع این بیماری در استان فراهم شده و آمادگی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در سطح مطلوبی قرار دارد.

بهمن مرادنیا همچنین گزارشی از اقدامات و تمهیدات لازم در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا در سطح استان کردستان ارائه کرد.