ماجرای حضور مهران مدیری در بانه

کلیپ تصویری از حضور مهران مدیری در بانه و استقبال مردم از او، روز گذشته در فضای مجازی بسیار مورد توجه قرار گرفت بر اساس شنیده ها مدیری برای بازی در فیلم محمد حسین مهدویان که بخشی از آن در بانه فیلمبرداری می شود به این شهر آمده است.

فیلم «درخت گردو» به کارگردانی محمدحسین مهدویان که پیش از این فیلم های «ماجرای نیمروز»، «ایستاده در غبار» و «لاتاری» را ساخته است، به موضوع بمباران شیمیایی سردشت اختصاص یافته است.

این کارگردان در فیلم جدیدش از یک بازیگر و کارگردان طنز استفاده می کند که قرار است در فیلمش نقشی جدی بر عهده گیرد. مهران مدیری روز گذشته در میان مردم بانه حضور یافت و بسیار هم مورد استقبال قرار گرفت تا نقش جدی اش را در این فیلم مهدویان اجرا کند و در کنار بازیگرانی چون پیمان معادی به ایفای نقش بپردازد.

محمد حسین مهدویان برای فیلم درخت گردو که تولید آن را مدتی است در خوی آغاز کرده، داستان بمباران شیمیایی سردشت را در نظر گرفته و قرار است آن را در یکی از روستاهای مرزی غرب کشور بسازد و به جشنواره سی‌وهشتم فیلم فجر برساند.

برخی از رسانه ها اعلام کرده اند که مهدویان بعد از ماجرای نیمروز قول داده بود که دیگر سراغ موضوع های سیاسی و تاریخ معاصر کشور نرود اما به پیمان خود وفادار نمانده و اینبار هم برای فیلم تازه اش سراغ سوژه ای از تاریخ معاصر کشورمان که سوژه ای تلخ و بی رحمانه از دل جنگ است، رفته است.

انتهای خبر/