ماموستا خدایی:‌ ‌سپاهیان مقتدر به‌موقع پاسخ کوبنده و دندان‌شکن به آمریکا دادید‌

امام جمعه بانه ضمن قدردانی از حمله موشکی سپاه به مواضع تروریستی نیروهای آمریکایی گفت: این اقدام به‌موقع و پاسخی کوبنده و دندان‌شکن برای آمریکای جنایتکار بود.

ماموستا عبدالرحمن خدایی، عالم برجسته‌ اهل‌سنت‌ در گفت‌وگوی اختصاصی در بانه، ضمن قدردانی از پاسخ موشکی و عملیات دقیق بامداد امروز سپاه پاسداران به مواضع تروریستی نیروهای آمریکایی اظهار داشت: زبان از بازتاب جهانی حمله موشکی به‌موقع سپاه قاصر است.

وی افزود: همه ما مسلمانان انقلابی ایران اسلامی و جهان اسلام از حیله و جنایت آمریکایی‌ها در به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی، سردار دل‌ها ناراحت و دلتنگ بودیم اما پاسخ قاطع سپاه باعث خوشحالی همه مردم شد، احسنت.

امام جمعه بانه با بیان اینکه نابودی آمریکایی‌ جنایتکار و خونخوار سبب ایجاد شادی و امید در دل می‌شود، تصریح کرد: سپاه باسداران با پاسخ کوبنده و دندان‌شکن به آمریکایی‌ها، دشمنان را برای همیشه شرمسار و ناامید کرد چراکه حرمت سبزپوشان سریع و به‌موق بود.

ماموستا خدایی یادآور شد: گرچه آمریکای حیله‌گر همواره به‌دنبال تحقق توطئه و دسسیسه‌های شوم خود هستند اما باید برای همیشه پایشان از منطقه قطع شود و و اگر پاسخی نشان دهند، متقابلاً ایران کوبنده‌تر اقدام خواهد کرد.

تسنیم
انتهای خبر/